Європейська ліга плавання визнала українку найкращою синхроністкою року

20.02.2023

Європейська ліга плавання (LEN) визнала українську плавчиню Марту Фєдіну найкращою синхроністкою 2022 року. У своїй номінації Фєдіна зібрала 60% голосів в опитуванні.

Про це йдеться на офіційному сайті організації.

Як повідомляє «Суспільне», 2022 рік приніс Фєдіній перші у кар’єрі нагороди чемпіонату світу. На світовій першості у Будапешті українка в складі збірної здобула золото змагань у комбінації та гайлайті. Ще шість нагород Фєдіна допомогла здобути збірній на Євро-2022, який Україна закінчила на чолі медального заліку з вісьмома золотими нагородами. Чемпіонкою Європи 21-річна синхроністка стала у групових та соло-турнірах, а також комбінації та гайлайті.

У своїй номінації Фєдіна зібрала 60% голосів у опитуванні, до якого вперше в історії нагороди долучили широкий загал. Участь у голосуванні в усіх номінаціях взяли понад 70 тисяч прихильників водних видів спорту.

Місця у топтрійці за підсумками голосування Фєдіна розділила з чинною віцечемпіонкою Європи у шести номінаціях італійкою Ліндою Черруті та австрійкою Васілікі Александрі.