Їли сиру рибу та пили дощову воду: моряк та його собака два місяці дрейфували у Тихому океані

18.07.2023

Австралійський моряк та його собака вижили після двох місяців дрейфування в Тихому океані. Їх вияви лили біля узбережжя Мексики.

Про це повідомляє Sky News.

Зазначається, що австралійський моряк Тім Шеддок зі своєю собакою Беллою вирушив до Французької Полінезії з Мексики у квітні, але його човен потрапив у шторм через місяць подорожі. Електроніка на його судні була пошкоджена, через що він не зміг викликати допомогу.

Читайте також: Два тижні у джунглях Колумбії: знайшли чотирьох дітей, які вижили після авіакатастрофи

51-річний чоловік і його собака виживали під невеликим навісом на борту розбитого судна кілька тижнів, перш ніж їх помітив гелікоптер, який шукав тунця для рибальського судна.

Читайте також: У Єгипті майже 70 людей заразилися невідомою хворобою: подробиці

Завдяки дощовій воді та сирій рибі чоловік та його собака вижили. Також експерт з виживання в океані Майк Тіптон з Університету Портсмута сказав Sky News, що Шеддок вижив завдяки поєднанню удачі та навичок. Зокрема, він перебував у теплому середовищі, тому йому не довелося хвилюватися про переохолодження.

«Майже всі тривалі подорожі для виживання відбуваються в теплій воді», — додав професор. «У нього був запас свіжої дощової води. Він зробив правильний вчинок, мінімізувавши активність у найспекотнішу частину дня, щоб зменшити потовиділення».

Читайте також: Члени екіпажу зниклого батискафу «Титан» загинули: знайдені рештки човна

Також експерт зазначив, що щонайменше 110 мл рідини на день є мінімумом, необхідним для виживання, і життєво важливо не витрачати занадто багато енергії, щоб зменшити потребу в їжі.