Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що музей Григорія Сковороди на Харківщині, який зруйнували окупанти, можуть відбудувати вже цього року. У ЮНЕСКО пообіцяли виділити на це кошти.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaПро це пише Суспільне.
«Книги Сковороди видаються, і це – вагомий внесок в наше розуміння Сковороди і його внеску в європейське розуміння України. Але у нас є незакритий Гештальт – зруйнований музей Сковороди в Сковородинівці. В ЮНЕСКО пообіцяли виділити кошти. Проєкт консервації музею з подальшою його відбудовою є. І нам важливо це зробити цього року. Я думаю, це буде важливий символічний крок, що попри війну, буде відновлено той музей, який таргетовано постраждав від російської агресії», — зазначив Ткаченко.
Читайте також: В Україні 90% підлітків хочуть бути корисними під час відбудови країни — дослідження
Нагадаємо, що Меморіальний музей Григорія Сковороди повністю згорів унаслідок влучення російської ракети навесні 2022 року. Його заснували у 1972 році, але власне будівлю, на базі якого він діяв, спорудили ще у 18 столітті. Саме там протягом своїх останніх років жив і був похований Григорій Сковорода.
Останні новини
- В український прокат виходить документальний фільм «Залізні метелики»
- Кліматичні протести в Гаазі: затримали зірку серіалу «Гра престолів»
- Реєстровані партнерства в Україні: закон підтримав німецький дизайнер
- Як змінити бренд під час війни: досвідом поділилися фахівці MRKTNG MRTH
- Наукове шоу, тренінги на ЕІ та IQ та творчі майстер-класи: ТРЦ Gulliver запрошує на сімейний вікенд до Дня захисту дітей Новости на главной
Читайте також: Удосконалення соціального захисту сімей зниклих безвісти: що зміниться
Окрім цього, 7,5 мільйона гривень на відновлення музею пообіцяла спрямувати «Укрпошта» — гроші мали виручити від продажу поштового блоку «Сад божественних пісень. До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди».