За кордон: 5 доступних турів для відпочинку на травневі

Куди поїхати цієї весни

Цього року завершення квітня та початок травня для багатьох українців супроводжуватиметься чималою кількістю вихідних. Тож пропонуємо провести цей час максимально цікаво та відкрити для себе нову країну чи по-новому глянути на вже знайому під час екскурсійного автобусного туру.

Тур «Вихідні Берлін, Дрезден»

Ціна: 3553 грн
Виїзд: 30 квітня
Тривалість: 4 дні
Транспорт: автобус

У програмі туру: екскурсія «Знайомство з Берліном», а за бажанням ще буде нагода провести Вечір у німецькій пивній або відправитися на екскурсію «Магія Берліна». Третій день присвячено прогулянкам Дрезденом та буде нагода відвідати у супроводі екскурсовода картинну галерею «Alte Meister» – «Старі майстри».

Тур «З Любов’ю про Чехію»

Ціна: 3746 грн
Дата виїзду: 24, 25 квітня, 2 травня
Тривалість: 5 днів
Транспорт: автобус

У програмі туру: екскурсія містом художників та музикантів Краковом, екскурсії «Зустріч з Прагою» та «Прага особлива», а на завершення прогулянка «Тільки у Львові …». Також мандрівників чекає знайомство з польською кухнею та дегустація пива. А за бажанням можна буде ще прогулятися кораблем по Влтаві та відвідати Дрезденську картинну галерею, де зберігається одне з найбільших у світі зібрань живопису XV-XVIII століть. Найвідоміший шедевр колекції – «Сікстинська мадонна».

Тур «Вихідні в Польщі»

Ціна: 2528 грн
Дата виїзду: 24 квітня, 2, 4, 7 та 9 травня
Тривалість: 3 дні
Транспорт: автобус

У програмі туру: оглядова екскурсія «Королівський шлях» (шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі), відвідування найстарішої частини Кракова — Ринкової площі та одного з найстаріших університетів Європи — Ягелонського, а також екскурсія «Ласощі польських королів». За бажанням ще можна прогулятися найбільшим в Польщі парком розваг Energy land, оглянути Закопане або Освенцим чи відвідати «Польський Акрополь».

Тур «Супер Бліц Венеція»

Ціна: 2935 грн
Виїзд: 27 та 30 квітня
Тривалість: 4 дні
Транспорт: автобус

У перший день мандрівників чекає програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику Дунаєм з келихом шампанського. А вже на ранок другого дня запланована оглядова екскурсія Венецією «Перлина Адріатики», потім в програмі туру прогулянка на водному таксі та відвідування Палацу Дожів. Третій день туру присвячений столиці закоханих Вероні. А дорогою назад ще буде можливість ненадовго затриматися в Будапешті.

Тур «Сни Прибалтики»

Ціна: від 83 євро
Виїзд: 29 квітня
Тривалість: 5 дні
Транспорт: автобус

У програмі туру: Пішохідна екскурсія «Стара Рига», дорогою до Стокгольму — дискотека, караоке, розважальні ігри, ніч на паромі, знайомство з містом мостів Стокгольмом та екскурсія Юрмалою.

— Читайте також: На каникулы: 2 идеи коротких путешествий в Европу