За сьомий день Паралімпіади-2022 українські спортсмени здобули ще шість медалей

На сьомий день Зимових Ігор-2022 у Пекіні змагалися біатлоністи

Українські спортсмени за підсумками сьомого дня Паралімпіади-2022 виграли ще шість медалей, з них три «золота».

Про це повідомляє «Суспільне».

На сьомий день Зимових Ігор-2022 у Пекіні змагалися біатлоністи, які розіграли нагороди в індивідуальних перегонах. Загалом змагання проходили у шести різних класах.

За підсумками трьох заїздів українські паралімпійці посіли перше місце, поповнивши медальний залік України трьома золотими медалями. Усього параатлети здобули шість медалей.

«Золото» здобула триразова чемпіонка Пекіна-2022 Оксана Шишкова, яка на 3,6 секунди випередила суперницю з Німеччини.

Медальний залік України «золотом» поповнила Людмила Ляшенко. Вона на 45 секунд випередила найближчу суперницю.

У чоловічих індивідуальних перегонах золоту медаль отримав Олександр Казик, другим після нього до фінішу прийшов Віталій Лук’яненко, який завоював «срібло».

Читайте також: Як учні будуть складати ЗНО у 2022-му році

Загалом за сім днів Паралімпіади-2022 українські спортсмени здобули 25 медалей, що стало максимальним результатом за всю історію незалежності України. У загальному заліку українських паралімпійців 9 золотих, 10 срібних та 6 бронзових нагород.

Нагадаємо, раніше на Олімпійських іграх-2022 українець Олександр Абраменко за підсумками змагання у лижній акробатиці серед чоловіків отримав «срібло».

Тоді кваліфікаційну частину успішно пройшли двоє представників України: Олександр Абраменко та Олександр Окіпнюк. Боротьбу розпочали 12 фіналістів, а до другого раунду вийшли шестеро найкращих, серед яких був і Абраменко, олімпійський чемпіон 2018 року у цій дисципліні.