Залізний генерал: Виходить біографія Валерія Залужного

12.10.2022

Харківське видавництво Vivat готує до друку, без сумніву, найочікуванішу книжку року — біографію головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Вона дістала назву «Залізний генерал. Уроки людяності». Про це у фейсбуку повідомила СЕО видавництва Vivat Юля Орлова.

«Це історія про сміливого й рішучого чоловіка, залізного генерала, який залишився людяним, щирим та байдужим до слави. Це спроба показати Валерія Залужного насамперед як людину, якій довіряють мільйони», — розповідає Юлія Орлова.

Книжку написав найближчий свідок подій. Вона дасть змогу зазирнути за лаштунки доленосних нарад, почути голоси тих, хто стоїть пліч-о-пліч і наближає перемогу та як Валерій Залужний ухвалює рішення, від яких залежить майбутнє України й кожного з нас.

49-річний генерал Валерій Залужний — один з найвідоміших та найшанованіших людей у світі. Нещодавно йому присвятив обкладинку журнал Time й додав ім’я генерала до рейтингу 100 найвпливовіших людей світу. «Залізним генералом» Залужного вперше назвали в американському політичному журналі Politico у квітні 2022 року. Цей епітет підкреслює не тільки професіоналізм Залужного, який очолив український спротив, а й гідну поведінку, адже Залужний відомий тим, що не любить зайвої уваги та не є непублічним.

Ім’я автора книжки «Залізний генерал. Уроки людяності» у видавництві поки не розголошують — з питань безпеки. Про старт передпродажу книжки оголосять у соцмережах Vivat.