Заради поранених бійців. Гурт «Скай» розпочав весняний благодійний тур

Концерти відбудуться в межах Національної програми “Врятуй кінцівку”, покликану допомогти пораненим військовим

18.03.2024

Популярний український гурт «Скай» вже не вперше допомагає нашим воїнам. Від лютого 2022 року музиканти передали для ЗСУ та Сил Оборони понад 24 млн гривень. Під час анонсованого туру вони планують зібрати кошти на операції для п’яти бійців, учасників національної програми «Врятуй кінцівку».

“Цей весняний концертний тур покликаний не лише подарувати світло, силу та натхнення нашим шанувальникам, а й зібрати на операції для наших поранених бійців. Друзі, ми з вами на одній хвилі, у нас одна ціль – допомагати військовим задля перемоги. Один концерт –  одна операція – одна врятована кінцівка – один врятований захисник. Запрошуємо”, – розповів фронтмен гурту Олег Собчук.

Під час весняного акустичного туру «Скай» виконає як вже відомі хіти “Тебе це може вбити”, “Легковажна”, “Бест Друг”, “Струна”, “Подаруй Світло” та інші, так і нові пісні, які гурт вперше зіграє наживо.

Перший концерт вже відбувся в Миколаєві. Завдяки глядачам вдалося зібрати кошти на лікування травми Потан Сергію з 53-ї окремої механізованої бригади, який воював на Бахмутському напрямку. Наступні концерти пройдуть у Дніпрі, Запоріжжі, Хмельницькому та Івано-Франківську. І це тільки початок. Музиканти планують і надалі допомогати пораненим бійцям. Про подальші концерти вони повідомлять додатково. Квитки на виступи можна придбати за посиланням.

Читайте також: Мережа оптик «Люксоптика» пропонує учасникам бойових дій безплатну перевірку зору, окуляри та лінзи

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram