«Затишно space»: безпечний простір для жінок відкрився в Одесі

22.02.2024

В Одесі почав працювати вже сьомий в Україні центр від благодійного фонду «Схід СОС». Безпечний простір «Затишно space» допомагатиме дівчатам, жінкам, внутрішньо переселеним особам і всім, хто опинився в складній життєвій ситуації. Про це розповідає «Суспільне».

«Мета цих просторів — надати всебічну підтримку жінкам, які постраждали внаслідок війни. Ми також працюємо з кейсами гендерно зумовленого насильства. Ми інформуємо людей що це таке, як цьому протидіяти та як взагалі виявити насильство у своєму житті», — розповіла Катерина Храпович, менеджерка мережі «Затишно space».

Читайте також: «Я чекаю на тебе». Хто допомагає жінкам із родин військових? Добірка безкоштовних ініціатив та корисних контактів

У безпечному просторі насамперед надають безкоштовну психологічну допомогу, консультують та допомагають з отриманням соціальних послуг. Крім того у «Затишно space» відбуватимуться лекції, тренінги, освітні заходи, творчі майстер-класи та зустрічі ВПО. Також жінки зможуть визначитися з новою сферою для розвитку чи отримати консультацію про додаткове навчання. У просторі працює дитяча кімната з психологом.

«Затишно space» розташований  на вулиці Канатній, 78. З розкладом заходів можна ознайомитися за посиланням.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram