«Землячки» запустили флешмоб проти участі російських спортсменів в Олімпіаді-2024

Громадська організація «Землячки», яка підтримує захисниць на фронті необхідною амуніцією, формою, взуттям та боксами з «жіночою гуманітаркою» запустила флешмоб #WhiteFlagKillerTag проти участі російських спортсменів в Олімпійських іграх-2024.

«Ми всі бачили нагородження росіян на премії Оскар. Знаємо, що представниця Росії брала участь у конкурсі «Міс Всесвіт — 2022». Попереду — Олімпійські ігри — 2024. Всесвітній олімпійській комітет планує допустити росіян до участі в них «під нейтральним білим прапором». Однак ми — проти», — говорить співзасновниця ГО «Землчячки» Ксенія Драганюк.

Читайте також: Трагедія у Вишневому: мати викинула немовля з 5-го поверху

Тому, за її словами, організація вирішила запустити флешмоб на підтримку українських спортсменів, які боронять рідну землю, доки російські спортсмени підтримують геноцид України.

Читайте також: В Україні французька кінокомпанія зніматиме серіал «Перевізниця» про перші тижні російської агресії

Щоб долучитися до флешмобу, потрібно записати відео з білим аркушем у руках зі словами: «Я не ховаю своє обличчя за білим прапором, тому що я не вбивця», викласти його в соціальні мережі з хештегами #whiteflagkillertag #bachcorrupted #IOC, і позначити організацію Zemliachky. Ukrainian Front та офіційну сторінку Олімпійських ігор Olympics для поширення.