Зґвалтування корови на Хмельниччині: поліція закрила справу, реакція зоозахисників

12.07.2023

Поліція закрила кримінальне провадження у справі стосовно зґвалтування корови на Хмельниччині. Це дуже обурило зоозахисників.

Про це повідомляє UAnimals.

«Поліція закрила кримінальне провадження у справі корови, яку катували і зґвалтували на Хмельниччині, бо… НЕ ПОБАЧИЛА ТАМ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ», — йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що правоохоронці нібито не бачать у справі кримінального правопорушення.

Читайте також: З початку 2023 року в Україні відкрито понад 8о кримінальних справ щодо жорстокого поводження з тваринами

«Логіка поліції така: після загоєння травм корова не є скалічена, отже, порушення не можна кваліфікувати як кримінальне, лише як адміністративне», — додали в UAnimals. 

Нагадаємо, що резонансний випадок з твариною стався у селищі Антоніни, що на Хмельниччині. Чоловік прив’язав корову до трактора, і вона бігла, поки не знесилилась і не впала. Шкіра тварини обдерта, роги підірвані від ланцюга, на якому її тягнули. Невдовзі у полі знайшли й покинутий трактор, а пізніше кривдника.

Читайте також: Знущання з морських котиків в Одесі: що сталося та безглузда відмазка дельфінарію «Немо»

Після цього корову оглянув лікар і з’ясувалося, що вона зґвалтована. До того ж у неї вибиті зуби й вона не може їсти. Згодом правоохоронці встановили особу кривдника – це 22-річний житель сусіднього села. За фактом жорстокого поводження з твариною правоохоронці відкрили кримінальне провадження, а тепер закрили.

«Тобто ще раз: чувак прив’язав корову до трактора, тягнув її за роги, поки вона не впала, потім волік по землі, потім зґвалтував; у корови були вибиті зуби і зчесані боки, і все, що світить цьому чоловіку — це 3400 — 5100 гривень штрафу?!», — написали в UAnimals. 

Читайте також: UAnimals опублікував ролик, на якому тварини виконали гімн України

Також в UAnimals повідомили, що готують скаргу на закриття провадження та просять максимальний розголос справи.