Жінки у лавах ЗСУ: вийде документальний серіал «Військова» до річниці повномасштабного вторгнення

З 24 лютого 2022 року Україна героїчно протистоїть агресії російських окупантів. Боронити свої родини, домівки та майбутнє стали абсолютно різні люди, що мають спільну мету – визволити наші землі від загарбників

FILM.UA Group презентує новий документальний серіал «Військова»
15.02.2024

Натепер понад 60 тисяч жінок стоять на захисті України, а більш ніж 42 тисячі долучилися до лав ЗСУ. Документальний серіал «Військова» складається з 8 невеликих епізодів, кожен з яких зображує окрему історію жінок, що перебувають на службі Збройних сил України. Проєкт допоможе краще зрозуміти їхню мотивацію, переживання і почуття. 

Ці сміливі героїні розкажуть нам, як ухвалити рішення долучитися до війська, яким було їхнє життя «до», як в умовах служби вони підтримують свій психологічний стан, про дискримінацію військової, а також охопить багато інших тем, серед яких, безперечно, мужність, боротьба та відданість рідній країні. 

Історії захисниць є прикладом для кожного, хто думає піти до лав ЗСУ, і, найважливіше, вони є натхненням для інших жінок, адже доводять, що жіночі вміння та відвага цінні у будь-якій сфері.

Так, військова на позивний FOX, тренерка з тайського боксу та чемпіонка Європи, а наразі бойовий медик у складі штурмового підрозділу, йдучи на штурм, також ставить собі за мету врятувати поранених побратимів.

Олександра на позивний «Одуванчик» почала боронити Україну ще до 24 лютого 2022 року, паралельно закінчуючи навчання в інституті, а нині вона начальниця медичного пункту механізованого батальйону. 

Мобілізувавшись із перших днів повномасштабного вторгнення, захисниця Лера (Лагерта) спочатку була гранатометницею, а згодом стала кмандиром розрахунку СПГ. 

Тетяна одна з двох жінок у підрозділі піхотинців, яку відразу після закінчення військової академії відправили у Донецьку область. 

Вероніка народилась і мешкала у Донецькій області, пізніше переїхала до Харкова і не могла сидіти склавши руки, поки ворог постукається до неї в двері. Перехоплення повідомлень окупантів і відстеження їхньої активності головне завдання дівчини. 
До повномасштабного вторгнення Юлія (Багіра) працювала у приватній клініці медсестрою і з перших днів була готова доєднатись до ЗСУ. Разом із колегами вона перевозить поранених  бійців до лікарень.

Дар’я з позивним ДШК була в окупації перші два місяці повномасштабної війни у Херсоні. Принциповість та жага до справедливості спонукали тендітну дівчину стати до лав 3-ї окремої штурмової бригади, аби на рівні з чоловіками знищувати окупантів, звільняючи нашу землю.

Світлана — командир батареї розвідки артилерії, саме вона знаходить ворожу піхоту та техніку і потім передає координати нашим богам війни для їхнього знищення! У вільні хвилини, яких зовсім небагато, Світлана створює іграшки, чим відволікається від важких буднів на фронті.

Проєкт створений за підтримки ТМ «Квадевіт». Вітаміни сміливих, які наповнюють енергією на весь день та є важливим доповненням до раціону за фізичних навантажень.

Партнерство реалізовано агенцією інтегрованих рішень Brandly by FILM.UA

Щодня захисниці виконують складні завдання на передовій. Про них мало говорять, але їхній внесок у наближення перемоги не можна ігнорувати. Саме цим відважним жінкам — матерям, сестрам, подругам, коханим — присвячений документальний серіал «Військова».