18 березня в Києві асоціація представників сфери IT в Європі і в Україні EASE спільно з жіночим ком’юніті Wtech проведе мітап для жінок. Зокрема для учасниць ком’юніті Spring EASE&Wtech Meetup.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaПерший offline Meetup у цьому році буде присвячений темі прав жінок. На івенті учасниці будуть говорити про гендерну рівність та командоутворення в бізнесі.
Спікерки — керівниці IT-компаній і освітніх програм, які допомагають жінкам реалізувати свій бізнес-потенціал. А саме:

Вікторія Тігіпко та Вірослава Новосильна. Вони розкажуть про роботу Wtech і про те, чому правильне ком’юніті є дуже важливим на шляху до жіночої професійної реалізації.
Любов Мочалова — CEO EASE розповість про діяльність асоціації та поділитися досвідом того, як вивести проєкт у продуктивну діяльність за 4 місяці, дасть практичні поради на тему того, з чого починати бізнес, як працювати з командою і від яких працівників краще відмовитися на старті, чому будь-який стартап потрібно почати з піару і який піар є найбільш ефективним у сфері IT.
Свежие новости
- Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виграла золото на першому міжнародному турнірі сезону
- Booknet: український ринок електронних книг показав стрімке зростання у 2022 році
- Українка Олександра Меркушина виборола другу медаль на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі
- Книжка «Ukraїner. Країна зсередини» очолила топ продажів на Amazon
- Українську стрічку «Між небом та горами» покажуть на кінофестивалі у Франції Новости на главной
Галина Палійчук, Керівниця GROWTH SHOP в Україні. Випускниця Swedish Institute Network for Future Global Leaders. Залучала до партнерств на проектах корінні народи в Канаді, де жила та працювала. Будує будь-які проекти та бізнеси з нуля, обожнює соціальне підприємництво та прагне будь-який бізнес, з яким працює, повернути у сторону інноваційності та соціального імпакту. Колишній юрист з прав людини, що тепер привносить цю філософію у роботу зі стартапами.
Тетяна Сахарук — генеральний директор ініціативи ООН, спрямованої на заохочення соціальної відповідальності бізнесу «Глобальний договір ООН в Україні», розповість про нові можливості для бізнесу від мережі UN Global Compact, дасть рекомендації про формування команди з точки зору гендерного балансу, поділиться перевагами залучення бізнесу в сферу гендерної рівності і жінок на управлінських посадах.
Детальніше тут.