Жіноче лідерство під час війни: 30 червня пройде Регіональний Український Жіночий Конгрес

30 червня Регіональний Український Жіночий Конгрес проведе захід на тему Жіноче лідерство під час війни та після перемоги України, а саме часті українських жінок під час війни та після перемоги України, щоб показати успішні приклади активності жінок у різних сферах та подякувати жінкам, котрі в час війни демонструють лідерство у різних сферах та готові долучитися до відбудови мирної України.

Більш ніж 30 спікерів і спікерок візьмуть участь у 3 дискусійних панелях. Перша дискусія присвячена новим викликам жіночого руху і підніматиме питання про нові обставини, в яких доводиться діяти жінкам — про лідерство у місцевих громадах та труднощі політичної діяльності в регіонах, що значно постраждали від бойових дій; про приклади, як жінки беруть на себе координацію та відповідальність за великі гуманітарні, соціальні ініціативи та роботу з тимчасово переміщеними особами; про приклади жіночого лідерства в історії України як частину нинішньої інформаційної боротьби.

Друга панельна дискусія підніме питання нових економічних можливостей для жінок. Дискусія приверне увагу до успішних ініціатив, які запускають економіку України, створюють нові робочі місця та забезпечують належну релокацію бізнесу в більш безпечні регіони України.

Третя дискусія об’єднає жінок, які демонструють лідерство у громадських та волонтерських рухах. Дискусія спробує дати відповідь на питання — як волонтерські та соціальні ініціативи допомагають українцям та українкам долати виклики війни сьогодні, і як такі ініціативи посприяють поверненню біженців додому та відновленню країни після перемоги України.

Серед спікерок й спікерів Регіонального Українського Жіночого Конгресу, Віцеспікерка парламенту Олена Кондратюк, народна депутатка Марія Іонова, Президентка “Карітас Україна” Тетяна Ставнича, депутатка Бучанської міської ради Катерина Українцева, радниця Голови Луганської військово-цивільної адміністрації Яна Любимова, засновниця ГО «Звільнення з полону» Ніна Кодман, експертка Львівської бізнес школи Ірина Фіщук, Голова Бізнес асоціації сільських жінок Софія Буртак, операційна директорка інноваційного центру “Промприлад.Реновація” Аліна Токміленко, режисерка-документалістка, режисерка Першого каналу суспільного мовлення Сніжана Потапчук, директорка підприємства «Цар Хліб» Галина Іщак, координаторка Help Ukraine Center Ольга Руднєва.

 

Приєднатися до події можна буде за посиланням на фейсбук сторінці Українського Жіночого Конгресу.