«Золота дзиґа»-2023: найкращим документальним фільмом визнали «Цей дощ ніколи не скінчиться» Аліни Горлової

15.09.2023

Фільм «Цей дощ ніколи не скінчиться» Аліни Горлової здобув перемогу в номінації «Найкращий документальний фільм» VI Кінопремії «Золота дзиґа».

Про це йдеться на сторінці кінопремії.

Зазначається, що стрічка «Цей дощ ніколи не скінчиться» Аліни Горлової змагалась у номінації «Найкращий документальний фільм» із фільмами «Зошит війни» Романа Любого та «Терикони» Тараса Томенка. Продюсер фільму-переможця — Максим Наконечний, який є режисером драми «Памфір».

Читайте також: З плакатами про Україну: команда фільму «Назавжди-назавжди» провела акцію на Венеційському кінофестивалі: фото

Про що фільм?

Це історія про 20-річного Андрія Сулеймана, який у пошуках мирного життя разом із родиною переїжджає із Сирії в Україну. Але тут вони також стикаються з війною, що розпочинається на сході країни. Андрій стає волонтером Червоного Хреста у зоні бойових дій. Та після смерті батька хлопець рушає до Сирії, щоб поховати його на батьківщині.

Читайте також: У Києві відбудеться прем’єра фільму «Євродонбас»: трейлер

Світова премʼєра фільму «Цей дощ ніколи не скінчиться» відбулася на найбільшому міжнародному фестивалі документального кіно IDFA у листопаді 2020-го в Амстердамі. Стрічка отримала нагороду «Найкращий повнометражний фільм» у секції «Перша поява» IDFA. Фільм отримав низку інших нагород та на інших кінофестивалях.