English YouTube: 10 відеоблогерів, які навчать англійської

Класичні уроки, подорожі силіконовою долиною та реп

08.08.2018

Сьогодні вже нікого не здивуєш знанням англійської, а ось незнанням – цілком можливо. Для тих, хто хоче підступитися до азів іноземної чи підтягнути її через відсутність практики, є низка можливих шляхів. І уроки на YouTube один з них. Найбільший у світі відеохостинґ давно став платформою для неформальної освіти. Сьогодні тут можна знайти тисячі відеороликів з прокачки цієї мови – від класичних занять з викладачами до лайфстайл-влогів. Ми зібрали 10 YouTube-каналів на будь-який смак.

Марина Могілко

Марина Могілко – співзасновниця онлайн-платформи з пошуку мовних курсів LinguaTrip. Кілька років тому вона перебралася з Санкт-Петербургу до Сан-Франциско, де продовжує розвивати свій стартап. Марина каже, що обожнює вчити іноземні мови, подорожувати світом і вчитися закордоном. Цьому і присвячені три її YouTube-канали.

Перший – linguamarina – це понад 150 відео з лайфхаками прокачки розмовної та письмової англійської, а також цікаві влоги про життя й освіту в Америці.

На каналі LinguaTrip TV Марина разом із друзями та колегами допомагає позбавитися акценту в англійській, вивчити сленг і актуальну граматику та розповідає, як можна поїхати вчитися закордон.

Канал Silicon Valley Girl існує лише три місяці проте вже має без малого 80 тисяч підписників. Як зрозуміти, чого ти хочеш у житті, та що допоможе побудувати власний бренд, ‒ на своєму досвіді Марина розповідає про творення бізнесу, і все це теж англійською.

Speak English With Misterduncan

Один із найстаріших YouTube-каналів з вивчення англійської. Кумедний Містер Дункан веде його вже 12 років і продовжує щотижня викладає нові ролики. Тут можна знайти як короткі відео, так і кількагодинні прямі трансляції вивчення англійської наживо. Лексика, граматика, культурні феномени та філософські роздуми, ‒ містер Дункан іронічно та водночас прискіпливо розповідає про всі можливі теми. Ще один приємний бонус – всі його відео супроводжуються детальними субтитрами.

mmmEnglish!

Майже 100 відеороликів за два роки – все це про канал mmmEnglish! Його авторка Емма називає себе коучем, який вчить впевненому використанню англійської у житті. На каналі вона детально зупиняється на найпоширеніших помилках, на яких спотикаються не лише початківці. Емма також радить корисні сайти, додатки та аудіокнижки, які стануть в нагоді всім, хто прокачує свою англійську. Окрім субтитрів, під кожним відео є його транскрипт, доступний на персональному сайті Емми.

Real English With Real Teachers

Лондонці Гаррі та Чарлі – професійні вчителі англійської, і ведуть свій блог вже два роки. В жартівливій манері вони вчать своїх підписників робити все як «нейтів спікер»: замовляти їжу, ходити до перукарні, спілкуватися на побаченні, влаштовуватися на роботу тощо. Хлопці ведуть свій блог не тільки з дивану перед камерою – Гаррі та Чарлі часто подорожують чи просто виходять на вулиці міста та влаштовують публічні інтерв’ю з перехожими. І зовсім не соромляться виправляти їх помилки в розмовній англійській. Так само вони, до речі, роблять і зі своїми хейтерами.

EnglishLessons4U – Learn English with Ronnie!

engVid – масштабна платформа с дев’ятьма сотнями відеоуроків від 11 вчителів. Ронні, напевно, найбільш харизматична з усіх. Окрім базових пояснень лексики та граматики, вона, наприклад, розповідає про те, які англійською звучать різні тварини, що треба говорити коханій людині та як уникнути неприємної розмови. На її каналі також доступні субтитри та розшифровки всіх відеозаписів. А також після кожного ролику можна перевірити отриманні знання в тематичному тесті.

English Bro!

Якщо обличчя ведучих каналу здаються вам знайомими, то так воно і є – авторами відеороликів English Bro! є постійні блогери каналу LinguaTrip TV (в деяких відео можна побачити і Марину Могілко). За три місяці існування тут з’явилися блоги про найпоширеніші помилки, відмінності британської та американської англійської й не тільки. Якщо ви хочете поповнювати свій словниковий запас в лайфстайловій формі, цей канал – ідеальний варіант.

fluency mc

Так, він дійсно читає реп. І робив це ще навіть до того, як речитативна лихоманка охопила музичний світ. Але реп fluency mc все ж таки про вивчення англійської. Він римує все: від частин тіла та фразових дієслів до лексики про колообіг води в природі. Важливий дисклеймер – для поціновувачів репу навчальні треки fluency mc можуть здатися трохи олдскульними.

Gabby Wallace – Go Natural English

Ґеббі Волліс викладає англійську понад 15 років, 7 з яких вона веде свій канал на YouTube. Її блог налічує понад 550 відеороликів на абсолютно різноманітні теми. Ґеббі дуже любить лайфхаки і постійно розповідає про речі, які покращать навички іноземної мови. А ще вона бере участь у тематичних челленджах, до яких можна долучатися разом із викладачкою.

Дізнатися більше про цінність і важливість різноманітності (diversity) та її вплив на ефективність бізнесу ви зможете під час Business Wisdom Summit, який відбудеться у Києві 27-28 вересня за адресою: концерт-хол «Атлас», вул. Січових Стрільців, 37-41.

– Читайте також: Як ефективно вчитися: 12 порад від спікерів TED

Новини партнерів