140 найкращих ресторанів Києва та Одеси: рейтинг від француженки Мод Жозеф

У Києві презентували незалежний гід Best Restaurants Kyiv & Odessa. Fourth Edition, у якому зібрані 140 кращих закладів Києва та Одеси. Це вже 4-те видання із серії ресторанних гідів The Pink Guide від Мод Жозеф. 

Мод Жозеф

Француженка Мод Жозеф живе у Києві останні 8 років, працює директоркою Франко-української торгово-промислової палати та організовує конкурс підприємиць «Створено жінками». Її хобі  гастрономія.

Мод вивчає зв’язок між культурою і кухнею України та Франції. Вона вважає гастрономію чудовою  можливістю відкрити для себе місто. Тому француженка почала збирати «кулінарні» визначні пам’ятки, які допоможуть місцевим жителям, емігрантам та туристам-гурманам відкрити для себе українські міста по-новому.

В «Рожевий путівник» входять як романтичні ресторани, так і буржуазні та хіпстерські локації з абсолютно різним ціновим діапазоном. 

«Із моменту виходу попереднього видання «Best Restaurants Kyiv» пройшло більше двох років, протягом яких увесь світ сколихнула криза Covid-19, і ресторанна індустрія не виняток. Ми всі жили у світі без ресторанів, кафе та барів. І це дійсно сумно!  Після  місяців карантину я презентую «пост-ковідне» видання, що містить нові неймовірні заклади Києва, оновлену інформацію по ресторани з минулих видань,  яскраві й кольорові фото страв та інтер’єру», – говорить Мод Жозеф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Про жіноче лідерство очима француженки  Мод Жозеф 

За даними Української ресторанної асоціації, лише за перший рік карантинних обмежень виручка закладів стала менше на 20-40%, а серед працюючого персоналу здебільшого залишились тільки 25% робітників. Цим путівником Мод Жозеф також привертає увагу клієнтів до локальних закладів, аби допомогти ресторанному бізнесу України.

«Best Restaurants Kyiv & Odessa» входить до колекції The Pink Guide разом з «Путешествуй вкусно. Париж», «Best Restaurants Kyiv» і «Best Odessa». У новому виданні є невеликий бонус – вікенд в Одесі, улюблені місця Мод для проведення незабутніх вихідних у місті біля моря. 

Best Restaurants Kyiv & Odessa. Fourth Edition можна буде придбати на сайтах Yakaboo та Rozetka, а також у мережі ресторанів Bassano та магазині Mandarin Maison.