5 прем’єр Netflix: що варто подивитися у серпні

Що подивитися на Netflix у серпні

25.07.2021

Надя Куприненко, киновед, обозреватель WoMo

Один з найбільших і найуспішніших стрімінгових сервісів у світі, Netflix, постійно оновлює свій каталог — не лише фільмами власного виробництва, але й давно відомими стрічками. Наприклад, з серпня на Netflix можна буде переглянути фільм Девіда Фінчера 2008 року «Загадкова історія Бенджаміна Баттона», з Бредом Піттом і Кейт Бланшетт у головних ролях. Крім того, каталог сервісу поповниться сімейним фільмом про найвідомішого сенбернара «Бетховен 1, 2» (1992, 1993 рр.) та «Впіймай мене, якщо зможеш» (2002) з Томом Хенксом і Леонардо Дікапріо.

Якщо ви маєте підписку на Netflix, вам більше не доведеться користуватися піратськими сайтами у пошуках «Беовульфа» (2007) Роберта Земекіса, також ви зможете легально переглянути «Початок» (2010) Крістофера Нолана, «Магнолію» (1999) Пола Томаса Андерсона та ще багато відомих і не дуже стрічок світового кінематографа.

Що стосується новинок, у Netflix їх також достатньо, залишається тільки спостерігати, які з них скоро вийдуть у топ переглядів в Україні.

У цій підбірці — найцікавіші, на мою думку, прем’єри Netflix у серпні 2021.

 

Pray Away
прем’єра 3 серпня

Документальний фільм про жертв, а також про прибічників контраверсійної терапії — псевдонаукової течії, керуючись якою, людей намагалися вилікувати від нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Продюсери стрічки — Джейсон Блюм і Райан Мерфі.

 

Готуємо з Періс  / Cooking with Paris
прем’єра 4 серпня

Періс Хілтон запускає власне шоу на Netflix. Кулінарне.

Як обіцяє пост в Instagram зірки, там будуть «прості рецепти з кухні Періс».

На Netflix шоу вийде ексклюзивно.

 

Віво / Vivo 
прем’єра 6 серпня

Анімаційний фільм від режисера, що познайомив світ з «Сімейкою Крудсів» — Кірка де Мілло. У «Віво» нам теж доведеться де з ким познайомитися, оскільки про існування тваринки кінкажу я дізналася тільки завдяки анонсам до стрічки.

Кінкажу на ім’я Віво виступає разом зі своїм господарем-музикантом на гамірній площі Гавани. Події стрічки розвиваються так, що Віво належить вирушити у далеку мандрівку, щоб передати любовне постання від свого господаря знаменитій співачці Марті Сандовал.

Латино-американські ритми, багато музики і літа — як все це відповідає почерку Ліна-Мануеля Міранди («На висотах Нью-Йорка«), який подарував свій голос головному персонажу мультфільму — Віво.

 

Чорний острів / Black Island
прем’єра 18 серпня

Трилер виробництва Німеччини про звичайний, на перший погляд, острів, який насправді приховує багато таємниць.

До речі (хоча я не впевнена, що дуже), в Україні є селище з такою назвою у Хмельницькій області. І це нагода зайвий раз згадати про те, що, якби у нас були всі умови для зйомок фільмів для іноземних кіностудій — в Україну потягнулися б нескінченні вервечки кінематографістів.

 

Відьмак. Кошмар вовка / The Witcher: Nightmare of the Wolf
прем’єра 23 серпня

Анімаційний фільм з франшизи «Відьмак», присвячений Весемиру, наставникові відьмака Геральта.

Виробництво стрічки належить корейській Studio Mir, яка вже співпрацювала з Netflix під час роботи над серіалом «Вольтрон: Легендарний захисник» та «DOTA: Кров дракона».