Ready to go: 6 гаджетів для мандрівників

Електронні, дитячі та бізнесові

Маємо надію, що ви добре відпочили під час зимових свят, але літні відпустки не за горами, а відрядження може статися будь-якої миті. Отже пропонуємо декілька девайсів, і не лише електронних, які значно покращать та полегшать ваші сімейні, ділові та персональні подорожі.

Чемодан Barracuda

Багатофункціональний чемодан вміє відстежувати місцезнаходження завдяки вбудованому GPS-трекеру, який передає сигнал на ваш смартфон. Також його оснащено аккумулятором, який підживить ваші електронні девайси, піддоном, що регулюється, та дуже зручною ручкою. Завдяки особливій конструкції, пустий чемодан легко складається та не займає багато місця. Замовити його з доставкою в Україну можна на ebags.com за 8958 грн.

Гарнітура Hushme

Про цей девайс від українських розробників ми писали неодноразово. Але варто його згадати ще раз. Гарнітура має забезпечити конфіденційність розмов і буде корисною бізнесменам, які часто бувають у відрядженнях. Щоб нікому не заважати із подорожніх та без остраху говорити на будь-які важливі теми, пристрій треба підключити до смартфона, надіти його на шию, закріпити біля підборіддя, вставити навушники у вуха та запустити мобільний додаток, який маскуватиме усе вами сказане завдяки різним звукам. Програма дозволить не тільки вибирати звуки маскування голосу з бібліотеки, а й завантажувати інші звуки, які вам подобаються, регулювати гучність і т.п. На даний момент девайс вже зібрав на краудфандингових платформах Kickstarter та IndieGoGo понад $102 тис., отже робіть попереднє замовлення на gethushme.com.

Електронні ваги Soehnle Travel

Девайс заощадить ваші гроші, адже за кожний додатковий кілограм вимагають оплати. Він дуже точний — мінімальна вага, яку здатний визначити пристрій, становить 60 г, максимальна — 50 кг. Soehnle Travel оснащено РК-дисплеєм, на якому відображається вага в кілограмах або фунтах, та ремінцем, що дає можливість підчепити будь-який предмет, який вам необхідно зважити. Одиниці виміру перемикаються кнопкою на корпусі. Гаджет дуже компактний, отже він легко поміститься в кишені, а ще він автоматично відключаються після зважування. Замовити пристрій ви можете у будь-якому інтернет-магазині електроніки. Ціни: 396 — 603 грн.

Дитяче крісло Mountain Buggy bagrider

Це спеціальне портативне крісло для малюків, яке кріпиться просто на чемодан. Його спинка прилягає до ручки чемодана, а сидіння — до верхньої грані. Такий девайс значно полегшить пересування багатолюдними аеропортом або вокзалом, якщо ви подорожуєте разом із дитиною, бо вона буде буквально прикріпленою до багажа еластичними ремінцями крісла. Отже ніхто та ніщо не загубиться. Коштує Mountain Buggy bagrider $99,99. Замовити крісло та його доставку із США в Україну ви можете на сайті mountainbuggy.com.

Подушка MonPère

Девайс розробили канадські дизайнери для людей, які багато подорожують. Подушка імітує форму рук, надійно підтримує шию та голову під час сну, є гнучкою, та оснащена кишенькою для зберігання різних дрібниць. Нею можна скористатися під час довготривалих перельотів або переїздів. Сімейний набір із чотирьох подушок коштуватиме вам $309 і ще $72 за пересилку в Україну з Канади. Попереднє замовлення робіть на indiegogo.com (подушки почнуть продаватися у березні 2018 року).

«Маска» Head Case

Дуже часто багаж у аеропортах губиться й іноді буває важко його знайти або довести, що він ваш. Отже, щоб зарадити плутанині та мати докази того, що чемодан належить саме вам, — персоналізуйте його. Це можливо завдяки «масці» із зображенням вашого обличчя. Замовити її можна у трьох розмірах на британському сайті firebox.com, попередньо надіславши дизайнерам своє якісне фото. Вартість: розмір L (висота чемодана 76 — 81 см) — $41,59; розмір М (висота чемодана 64 — 76 см) — $34,69; розмір S — (висота чемодана 45 — 56 см) — $27,79. Є доставка в Україну.

Фото: MonPère

— Читайте також: Period helpers: 5 гаджетів, які допоможуть пережити місячні

Мы в Facebook