Period helpers: 5 гаджетів, які допоможуть пережити місячні

На сторожі фізичного та ментального здоров'я

Сучасні розробники опікуються здоров’ям дівчат-підлітків та жінок не гірше за лікарів. За останні три роки було створено декілька електронних гаджетів, які допоможуть максимально комфортно пережити менструацію. До речі, одна з розробок — українська.

Looncup

Це «розумна» менструальна чаша із трекером та календарем. Працює вся ця система дуже просто — завдяки вбудованому мініатюрному трекеру довжиною 2 см, вона стежить за циклом, а за допомогою додатку повідомляє про початок місячних, аналізує обсяг, колір і тривалість виділень, а якщо вони виглядають підозріло — cігналізує, що варто звернутися до лікаря. Looncup також відстежує наповнюваність чаші й нагадує, коли час її спустошувати. Оформити попереднє замовлення можна на kickstarter.com. Вартість: приблизно $30.

Clue

Віртуальних календарів, які допомагають відслідковувати цикл, — безліч. Але Clue найзручніший та найфункціональніший із них. Якщо ви введете такі дані про себе, як температура тіла, настрій, апетит, тривалість сну, стан шкіри, то зможете простежити за всіма особливостями циклу, а також з більшою точністю прорахувати дати овуляції і бути готовою до ПМС. Крім того, розробники сповідують соціалізацію менструації. Вони пропонують ділитися даними циклу з близькими людьми — коханими, подругами, — стверджуючи, що це виведе ваші відносини на новий рівень. Завантажити безкоштовну програму можна з itunes.apple.com та play.google.com.

Solomia

Ми вже докладно розповідали про цей онлайн-календар, але вирішили включити його й до цієї добірки, отже, ще раз трохи про нього поговоримо. Календар розраховано на 28 днів — середньостатистичний менструальний цикл. Він містить загальну інформацію про особливості кожної фази циклу. Якщо ви виберете поточний день та клікнете на нього, то дізнаєтеся всю необхідну інформацію про процеси, що відбуваються в жіночому організмі, при чому з кількох точок зору. Розділ «Що всередині?» описує механізми гормональних змін, розділ «Що з настроєм?» на прикладах пояснює, як саме гормональний фон впливає на психологічний стан і відчуття, розділ «Що робити?» містить загальні рекомендації щодо харчування, сексу і спорту. Щоб скористатися календарем, наберіть адресу: solomia.today.

Livia

Основне завдання девайса — позбавити жінок менструального болю. Принцип його роботи грунтується на теорії «вхідних воріт», яка є дуже популярною серед сучасних нейрофізіологів. Апарат передає електричні імпульси, «відволікаючи» нерви від основного завдання — сигналізувати мозку про біль. Не лякайтеся, — струмом девайс вас не битиме, бо імпульси ви відчуватимете, як невеличкі вібрації. Зараз купити набір можна за $159. До нього входять гель для електродів, два електроди, сам пристрій, USB-кабель, кейс для зберігання.

Femometer

Це смарт-термометр, який вимірює базову температуру тіла (БТТ), передає дані на смартфон за допомогою спеціального додатку. Дані відстежуються, а потім програма прогнозує цикл і попереджає вас про важливі природні зміни у вашому тілі, зокрема, про овуляцію. Сумісний із Android- та iOS-пристроями. Придбати його можна на amazon.com за $39.

— Читайте також: Доктор Елена Березовская: «Организм женщины устроен так, что она может жить без секса хоть всю жизнь»

Мы в Facebook