7 додатків для медитації та спорту

Розслаблятори і мотиватори

05.02.2018

Кожен із нас по-різному піклується про своє здоров’я — хтось обирає активний спорт, а хтось спокійну медитацію. У нашій добірці ви знайдете додатки для активних тренувань та тихого релаксу. А ще ми включили декілька програм, які здатні попіклуватися й про ваш психологічний стан, бо, як то кажуть, у здоровому тілі має бути здоровий дух.

Fabulous — Motivate Me

Додаток має премію Google’s Material Design Award 2016, що говорить про якість, яку оцінили не лише користувачі, а й експерти. Це й не дивно, бо його було створено за підтримки бізнес-інкубатора Лабораторії поведінкової економіки Університету Д’юка. Отже, програма допоможе надути за закріпити корисні звички, допоможе прокидатися раніше, знайде правильний для вас режим харчування, підкаже, як позбавитися перевтоми, як концентруватися та заряджатися енергією. Завантажити можна на iTunes Store і Google Play.

HabitMinder

Особистий тренер та мотиватор допоможе у заняттях спортом, а також проконтролює ваше дихання та дасть підказки щодо водного балансу й психічного стану. Розробники обіцяють, що утиліта здатна зробити так, щоб користувач придбав щонайменше 50 корисних звичок. Завантажити програму можна на iTunes Store за $1,99.

Simple Habit — Meditation

Додаток має цілу низку нагород від експертів, отриманих у 2016 — 2017 роках, а також безліч схвальних відгуків від профільних журналістів. Все завдяки декільком фішкам, а саме: порадам щодо медитацій при специфічних симптомах (сон, стрес, тривога, депресія) та можливостям організації медитацій для конкретних життєвих ситуацій (утиліта запропонує медитативні техніки для подолання сонливості або для швидкої стабілізації під час конфлікту, чи для подолання перевтоми й т.ін.) Додаток має декілька версій, серед яких безкоштовна та преміум ($11,99/місяць). Завантажуйте кишенькового тренера з iTunes Store чи з Google Play.

Shine — Daily Motivation

Ця програма є дуже популярною серед американських користувачів. Вона виконує функції коуча, психолога та мотиватора й допомагає впоратися із стресами та іншими негараздами. Щодня ви отримуватимете корисні поради, наукові статті, аудіофайли, які заряджатимуть позитивом. Як кажуть самі розробники, їх продукт допомагає пережити важкі часи. В  iTunes Store є платна ($59,99/рік) та безкоштовна версії.

Meditation Studio

Ця програма для медитації стала найпопулярнішою серед сотень подібних у 2016 році. В чому секрет? Напевно в тому, що Meditation Studio не тільки допомагає провести сеанс релаксації, але й зробити вправи для розвитку техніки візуалізації. Додаток є платним — $ 3,99. Завантажити можна на iTunes Store і Google Play.

Relaxtopia

Заспокоїтись та зосередитись можна під звуки природи. Найцікавішу бібліотеку має додаток Relaxtopia. Тут ви знайдете звуки дощу, лісу, дзен-саду та багато інших. Програма виконує не лише функцію плеєра, а й таймера та дає можливість вмикати/вимикати різні звукові ефекти, наприклад, можете слухати шелест дощу із громом, або без нього. Безкоштовна утиліта доступна на iTunes Store.

ASICS Studio: Audio Workouts

Це добірка різноманітних вправ, розроблених досвідченими тренерами. Ви навчитеся правильно бігати та дихати під час вправ, опануєте нові фітнес-вправи, отримаєте поради та відеоуроки. Також до кожного пулу вправ вам пропонуватиметься музичний супровід. Програма має безкоштовну та платну версії — $9,99/місяць або $95,99/рік на iTunes Store.

— Читайте також: Hair style: 5 гаджетів для догляду за волоссям