7+ місць, де можна продати непотрібні техніку та речі

Позбутися із користю

Якщо ви провели розхламлення квартири й виявили чимало техніки, одягу, книг та інших речей, якими вже не користуєтеся, не поспішайте нести це все на смітник. І не варто коробки з усіма “скарбами” відвозити рідним чи друзям, якщо не впевнені, що ці речі їм потрібні. Що ж з ними робити? Продати! Речі стануть комусь у нагоді, а ви поповните свій гаманець. 

OLX

Найвідоміша інтернет-платформа для продажу та купівлі речей. Тут справді можна знайти абсолютно все, а пошук полегшує чимала кількість доступних фільтрів. Платити за розміщене оголошення не обов’язково. До речі, на цьому ж сайті ви можете розмістити й фото речей, які готові віддати безкоштовно. 

Ваш магазин

Це онлайн-версія львівської газети оголошень «Ваш магазин». На сайті можна розмістити оголошення про продаж речей або свої послуги.

Шафа

“Шафа” — це сайт продажу жіночого одягу. Особливість його в тому, що тут рекомендують продавати тільки нові або майже нові речі. Тож якщо раптом у вас в шафі вже декілька сезонів лежить імпульсивна покупка з біркою або ж лише пару раз одягнена — їй сюди.   

KidStaff

Яким би мінімалістом ви не були, а дитячих речей завжди потрібно чимало. Хоча б тому, що малеча швидко росте і її гардероб не може відставати. Тож все зайве чи замале можна продати на KIDSTAFF.  Тут же ж можна продати й візочки, ліжечка, велосипеди й іграшки. 

Благо

Якщо не хочете заморочуватися з фото та описами для сайтів, речі можна віднести й в ломбард. Мережа «Благо» сьогодні має досить широкий список речей для прийому: побутова техніка, велосипеди, одяг і т.д.

Moddo

Комісійний онлайн-магазин, де можна продати жіночий, чоловічий та дитячий одяг. Бонусом є розділ з корисними статтями та порадами щодо вибору та купівлі одягу, створення гардеробу й догляду за речами.

Тематичні барахолки в соцмережах

Ми зараз проводимо чимало часу в соціальних мережах, тож чому це не використати з користю. Плюс тематичних барахолок в соцмережах в тому, що потенційний покупець отримує сповіщення про ваше оголошення. Відповідно, переглядів товару буде значно більше ніж на сайтах продажу і, відповідно, новий власник для вашої речі знайдеться швидше.  

— Читайте також: Кому отдать: 6 лайфхаков для тех, кто хочет избавиться от ненужных вещей