EcoCinema: 8 документальних фільмів для всієї родини про природу Землі

Від BBC, ABC News та National Geographic

Ідеї сталого розвитку набувають популярності у нашій країні, й не лише у сфері бізнесу. 

Майбутнє Землі. Світ у 2050 році/The World In 2050

2017 рік, Великобританія, BBC

Можете уявити, яким буде наш світ у 2050 році? До середини ХХІ століття на планеті житиме близько 9 млрд людей, які споживатимуть все більше ресурсів, а технології стануть ще розвиненішими. Якими будуть міста? Як ми харчуватимемось? Як вплине на клімат глобальне потепління та чи зможуть інженери запобігти кліматичній кризі? У цьому документальному фільмі від творчої групи BBC, розглядається проблема перенаселення Землі. Але є й приємні аргументи: біолог Інституту Рокфеллера Джоел Коен, який взяв участь у зйомках, передбачає, що тривалість життя у майбутньому істотно збільшиться.

Терра/Terra

2015 рік, Франція, реж. Мікаель Пітіо та Ян Артюс-Бертран

Документальний фільм, одним із режисерів якого став найпопулярніший фотограф дикої природи Ян Артюс-Бертран, присвячений невичерпному розмаїттю життя на планеті. Фільм розповідає не лише про флору та фауну Землі, а й про людей, які руйнують та відновлюють природу. Подивившись стрічку, ви зрозумієте, що можна змінити життя на краще, дослухавшись до голосу природи.

Сміття/Trashed

2012 рік, США, реж. Кандіда Бреді

Творці документального фільму «Trashed» разом із актором Джеремі Айронсом намагаються вивчити проблему забруднення навколишнього середовища та продемонструвати, як саме шкодить нашому здоров’ю просте сміття. Джеремі Айронс покаже найбільш забруднені місця Землі -від Ісландії до  Індонезії, — аби глядачі мали змогу оцінити масштаб проблеми та отримати мотивацію бодай сортувати сміття.

Земля: Біографія планети/Earth: Making of a Planet

2011 рік, Великобританія, National Geographic

Із чого складається Земна куля? Як на ній зародилося та розвивалося життя, як воно набувало різних форм? Чому одні види існують мільйони років, а деякі не з’являться більше ніколи? Та яку роль у формуванні життя виконує людство? Відповіді на ці питання ви отримаєте від творчої групи популярного телеканалу National Geographic.

Земля 2100/Earth 2100

2012 рік, США, ABC News

Як саме виглядатиме світ у 2100 році? Щоб дізнатися про це, перегляньте цю стрічку від ABC News. І ви дізнаєтеся, чого слід чекати нашій цивілізації вже у найближчі роки. Так от прогнози вчених невтішні. Тому вже сьогодні ми маємо кардинально змінити своє ставлення до природних ресурсів та світової екосистеми.

Як влаштована природа/How Nature Works

2012 рік, Великобританія, BBC

На Землі живе понад 10 млн різних біологічних видів. Але поодинці їм вижити не вдасться, бо всі вони взаємопов’язані. Чотирьохсерійна документальна стрічка від каналу BBC продемонструє вам дивовижний світ, прихований від наших очей. Ви станете свідками несподіваних відносин, які з’єднують мільйони рослин і тварин

Дім/Home

2009 рік, Франція, реж. Ян Артюс-Бертран та Люк Бессон

Неймовірно видовищний фільм режисера та оператора Яна Артюса-Бертрана продемонструє справжню красу і велич планети Земля. Безмежна річка Окаванго і могутній вулкан Кіліманджаро, незаймані пейзажі Ісландії та крижані простори Антарктиди — всю безмежну палітра фарб живого світу ви побачите із висоти пташиного польоту. А ще режисер продемонструє згубні наслідки техногенних катастроф, військових дій, промисловості, які завдають шкоди нашому дому — Землі.

Земля, побачена із неба/La Terre vue du ciel

2004 рік, Франція, реж. Рено Делорм

Спільно зі знімальною групою ви вирушите у подорож планетою.  глядачі перенесуться в чарівне подорож по красивих природним ландшафтам планети. Ви відвідаєте дику африканську савану й холодні антарктичні простори. Пірнатимете в океан та підкорюватимете гори. А ще побачите, як живуть люди у найвіддаленіших куточках світу, шануючи та зберігаючи природу.

Поспілкуватись із підлітками, які вже сьогодні є засновниками проектів, прибуткових для індустрії креативності та довкілля, ви зможете на всеукраїнській конференції унікальних тінейджерів «Завтра_2037» у Львові 31 березня. Зареєструватися, щоб взяти участь у події, ви можете за ПОСИЛАННЯМ. Вхід до 18 років безкоштовний.

Купити квиток

Фото: кадр із фільму «Trashed»

— Читайте також: Smart & Beauty: 7 креативних ігор для дітей