Smart & Beauty: 7 креативних ігор для дітей

Розвиваємо логіку та смак

Smart & Beauty: 7 креативних ігор для дітей

Мобільні ігри повинні бути не лише такими, що розвивають різні типи мислення, а ще й красивими. Чому? Тому що у такому випадку діти набуватимуть відчуття естетики та формуватимуть гарний смак та. Отже, пропонуємо добірку інді-ігор, які вразили нас не лише геймплеєм, а й дизайном.

Samorost 3

Samorost 3 від чеської студії Amanita Design — гра-подорож, під час якої треба допомогти гному знайти чарівну сопілку. Ви відвідаєте дев’ять інопланетних світів, наповнених пригодами, головоломками та змаганнями із різними неймовірними істотами. Гра розрахована на дітей віком від 6 років. Платформи: iOS, Android. Ціна: 59 грн.

Lumino city

У 2015 році ця гра отримала приз від BAFTA у номінації «Художні досягнення». Розробники зі студії State of Play Games створили справжній шедевр — геймплей знімали за тими самими принципами, що й лялькову анімацію. Радимо завантажити цей неймовірно красивий квест на телефони, щоб долати усілякі перешкоди, вибиратися із лабіринтів та досліджувати місто Люміно. Платформи: iOS, Windows, macOS, Mac OS, SteamOS, Android. Ціна: 139,99 грн.

Machinarium

Ваше завдання — допомогти роботу на ім’я Йозеф врятувати подругу Берту, яку викрали злі роботи з Братства Чорних Капелюхів. Пригодницький квест розробники стилізували під антиутопічний стиль стім-панк. Платформи: iOS, Android. Ціна: 59 грн.

Botanicula

П’ять маленьких створінь намагаються врятувати останнє дерево, яке росте на Землі, від злих паразитів. Щоб місія вдалася, вони мають не лише відбиватися від паразитів, а й збирати насіння та саджати його на різних ділянках, які попередньо ще треба дослідити (а їх більше 150-ти!), щоб відновити флору нашої планети. Якщо завантажите головоломку, то врятуєте планету. Платформи: iOS, Android. Ціна: 59 грн.

Chuchel

Чучел завжди змагатиметься із Кекелем за вишні — так вже повелося споконвіку. Чучел любить вишні й збирає їх, але Кекель завжди має план-перехват, отже доведеться вам поламати голову над тим, як з-під носа хитрого Кекеля увести чергову вишню. Буде весело! Платформи: iOS. Ціна: $9.99

Bad Land 2

Bad Land 2 у 2016 році отримала приз у номінації «Найкрасивіша гра» під час конкурсу «Найкращі ігри», влаштованому на Google Play. Її дизайн найбільше сподобався гравцям із Великобританії, Австралії та Індії. Літайте у небі намальованих від руки фантастичних світів, повних цікавих пасток, головоломок і перешкод у вигляді води, вогня, морозу, магми та світла. Платформи: iOS, Android. Ціна: безкоштовно.

Tengami

Ця атмосферна пригодницька гра, яка має дизайн книги-діорами, отримала багато різних призів саме за своє «паперове» оформлення (SXSW, IndieCade, SOWN та ін.). Ви гратимете за самурая, який долає перешкоди на шляху до важливих артефактів, а допомагає йому у цьому дух мудрого лиса. Ціна: $3,99. Платформа: iOS.

— Читайте також: Я — робот: 8 YouTube-каналов по робототехнике и программированию