Аксесуари поза часом: в Україні запустили новий бренд взуття і сумок WILLO

Що потрібно знати про новий бренд взуття і сумок WILLO?

11.06.2024

WILLO – новий український бренд, який з’явився на запит отримати прості, стильні і водночас акцентні аксесуари. Головна особливість сумок та взуття – універсальність та актуальність поза часом. Разом з тим у кожну колекцію інтегрують моделі з трендовими деталями. Це можливість створити базовий гардероб, не ігноруючи актуальні фешн-тенденції.

“Ми мріяли створити власний бренд багато років. Додайте до цього бажання розвиватися, ентузіазм і схильність до ризику. Так і народився WILLO. Кожна річ бренду – це можливість підкреслити власну ідентичність, обирати зручні та універсальні сумки і взуття, які водночас стають акцентом образу. Наші речі відображають характер, настрій та уподобання кожної жінки”, – зазначає Альона Єфименко.

Читайте також: Манікюр на літо 2024: трендові ідеї на кожен день

Розробляючи бренд, засновники зосередились на якості, комфорті та базових кольорах. Це формула, яка дає змогу створювати аксесуари поза часом, адже тренди проходять швидко, а дійсно ціннісні речі залишаються актуальними завжди. Разом з тим поряд з базовими моделями, WILLO випускають лімітовані колекції, до яких входять трендові моделі та кольори, щоб кожна жінка могла обрати саме свою. 

До дебютної колекції WILLO увійшли сумки в трьох кольорах – бургунді, чорний та бежевий, а також актуальна сумка хобо в шоколадному та карамельному відтінках. За тренд у цьому дропі відповідає мінісумка, яка з легкістю вмістить телефон і стане додатковим акцентом образу. 

У лінійці взуття зосередилися на актуальних зараз базових моделях балеток, слінгбеків та босоніжок, а також в дропі знайдете моделі із трендової сітки. Придбати колекцію можна на сайті бренду або в Instagram. 

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram