Які українські фільми покажуть на Netflix у червні 2024 року

Що подивитися на Netflix у червні — три українських фільми.

03.06.2024

У червні 2024 року на потоковому сервісі Netflix покажуть три українських фільми. З повним списком стрічок можна ознайомитися далі в статті. 

Netflix щомісяця оновлює список фільмів та серіалів, які зявляться на потоковому сервісі. Цього місяця Netflix опублікував великий список кінопремєр для перегляду у червні 2024 року — 65 фільмів та серіалів. В цей довгий список попали три українських фільми — «Тісто», «Чому я живий» та «Я і Фелікс».

Читайте також: Любовний гороскоп на червень 2024 року: хто зі знаків Зодіаку знайде своє кохання, а хто втратить

Коли та які українські фільми покажуть на Netflix: дати

Зазначимо, що український фільм «Тісто» режисера Дмитра Кочнева зявиться на Netflix 5 червня 2024 року. З повним описом та фактами про фільм можна ознайомитися тут. Трейлер подивитися можна тут.

Також 5 червня 2024 року на Netflix покажуть стрічку режисера Новака Віллена Захаровича «Чому я живий».

Читайте також: Фільм «Чому я живий» про Маріуполь у часи нацистської окупації тепер є в безкоштовному доступі

Події фільму розгортаються на околиці Маріуполя. Головні герої мріють одружитися. Головна перепона на шляху до щастя – упереджене ставлення батька дівчини до національності хлопця. Він вважає неприпустимим поріднитися з євреями. Проте початок Другої світової війни та життя в окупації багатьох змусить переосмислити життєві цінності.

Додамо, що натхненням для створення стрічки для режисера стало автобіографічне оповідання Євгена Мітька «Тепер я турок, не козак». Твір було опубліковано у 1989 році у журналі «Мистецтво кіно», тоді ж його прочитав режисер. Вражений сюжетом, він захотів екранізувати історію. У 2000 році Новак зміг зустрітися з автором оповідання й отримати дозвіл зняти фільм.

І третьою стрічкою, яку покажуть на Netflix стала «Я і Фелікс». Про сюжет фільму, кінорежисерку Ірини Цілик та зйомки можете прочитати тут. Трейлер перегляну можна тут.

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram