Акторка Джена Мелоун зазнала сексуального насильства з боку колеги з «Голодних ігор»

Джена Мелоун

Зірка «Голодних ігор» зізналася, що стала жертвою сексуального насильства на зйомках фільму. Вона не назвала імені свого нападника, але повідомила, що це її колега.

На своїй сторінці в Instagram Мелоун поділилася своїм фото в полі у французькій місцевості. Фото було зроблено після того, як вона закінчила роботу над останнім фільмом «Голодні ігри». Знаменитість сказала, що попросила свого водія випустити її, щоб вона «могла поплакати і зафіксувати цей момент».

Читайте також: Зґвалтування, насильство в школах та наркотики: Періс Гілтон розповіла про особисте життя

«Це фото було зроблено відразу після того, як я знялася другій частині «Голодних ігор», і мені довелося попрощатися з усіма на знімальному майданчику. Ми знімали в красивому маєтку в сільській місцевості Франції, і я попросила водія випустити мене на це поле, щоб я могла поплакати і зафіксувати цю красу. Незважаючи на те, що цей час у Парижі був надзвичайно важким для мене, я пережила погане розставання, а також зазнала сексуального насильства з боку людини, з якою я працювала», — написала Мелоун.

Читайте також: Зірка «Милих ошуканок» Люсі Гейл розповіла про боротьбу з алкогольною залежністю

Акторка не назвала ім’я особи, яка, за її словами, напала на неї, і не повідомила жодних інших подробиць, але додала, що пройшла довгий шлях зцілення. Також вона запропонувала людям, які зазнали насильства писати їй, щоб виговоритися.

Читайте також: Українські жінки стали більш уразливими до сексуального насильства після російського вторгнення, – дослідження

«Я дуже багато працювала, щоб зцілитися та отримати  допомогу відновного правосуддя, щоб помиритися з людиною, яка образила мене. Важко було говорити про «Голодні ігри» та героїню, яку я зіграла у фільмі, не відчуваючи гостроти цього моменту, але я готова пережити це та повернути собі радість і досягнення, які я відчувала. Я хочу сказати, що я тут для всіх, кому потрібно поговорити. Будь ласка, напишіть мені, якщо вам потрібно безпечне місце, щоб вас почули», — додала вона. 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jena Malone (@jenamalone)