Amazing: 8 українських гаджетів, які підкорять CES 2019

Що покаже країна на виставці електроніки у Лас-Вегасі

09.01.2019

Наразі увага українських айтішників, ЗМІ та усіх небайдужих до «софта» й «заліза» прикута до стартапів, які представляють нашу країну на всесвітньо відомій виставці CES 2019. А особисто мене тішить те, що до складу учасників потрапив проект спікерів конференції для унікальних тінейджерів «Завтра_», яку кілька років поспіль організовує видання WoMo.ua та бізнес/медіа бюро ekonomika+. З нього і почнемо!

Nuka

Півтора роки тому Катерина Міхалко, Микита Владикін і Євген Шило придумали «вічну канцелярію» — блокнот з пластиковими сторінками і металевий олівець. Проект отримав назву Nuka. Його ідея в тому, що списавши блокнот, можна протерти сторінки спеціальним розчином і писати на них знову. Отже він ніколи не закінчиться. Ну а металевий олівець ніколи не сточиться. Команда розробників потрапила до акселератору й отримала 20 тисяч доларів інвестицій. Наразі вони планують запускати продаж «канцелярії» на Amazon.

FunLight

Цей атракціон інтерактивних проекцій ви можете відвідати просто сьогодні. Він знаходиться у парку розваг Galaxy (ТРЦ Lavina). Мегадевайс дозволяє керувати грою за допомогою рухів тіла, адже стіни та підлога являють собою суцільну інтерактивну поверхню. При цьому жодних додаткових гаджетів гравці не потребують.

Flasty

Як заявляють розробники, це — перший в світі харчовий 3D-принтер, здатний друкувати шоколадом, тістом та різними харчовими сумішами, комбінуючи їх. Девайс допоможе створити будь-яку їстівну фігуру: слід лише задати параметри та додати трохи шоколаду, кондитерської глазурі, нутелли, фруктового мусу, соусів і кетчупів, хумусу, сиру, овочевих паст чи паштетів.

Whooshi

Whooshi — бездротовий підсилювач звуку, здатний перетворити будь-які навушники на бездротові. А ще за допомогою спеціального додатку користувач зможе персоналізувати звук, регулюючи параметри навушників. Утиліта пристрою розроблена таким чином, що може підлаштувати звук відповідно до потреб слуху людини, й працює із ОС Android та iOS.

Jollylook

Це, мабуть, найекологічніший з усіх українських гаджетів. Девайс являє собою розкладний фотоапарат, виготовлений повністю з переробленого паперу і картону. Жодних дротів, батарейок, мікросхем — тільки папір, дві лінзи та міні-картриджі від Fujifilm для отримання миттєвих фотографій.

RAWR

Це стильний та розумний 4G LTE-нашийник для домашніх тварин. Він дозволить власникам знати все про свого улюбленця — відстежувати місце знаходження, контролювати, захищати і взаємодіяти, незалежно від відстані. Звичайно, все це за допомогою смартфона та спеціальної програми.

Photon LMS

Це сучасна модульна фотостудія. Вона складається з блоків, які працюють за допомогою 2700 світлодіодів і повністю керовані смартфоном або ноутбуком. Плюс девайсу у тому, що він коштує набагато дешевше, ніж професійні фотоспалахи та аксесуари для них.

iGlam

І наостанок — кільце із інтелектом. Взагалі-то воно нічого такого не робить, а лише прикрашає свого власника. Однак чому прикраса опинилася на CES, а не на ювелірній виставці? Все завдяки можливості адаптуватися до будь-якого кольору за допомогою спеціального додатку. Утиліта сканує колір безпосередньо з одягу, а напівдорогоцінне каміння кільця мімікрує. Оправу виготовлено зі срібла.

— Читайте також: Best of the Best: 6 додатків, які спрощують життя