Англомовну книгу «Незламні» презентували на Лондонському книжковому ярмароку-2023: подробиці

19.04.2023

На Лондонському книжковому ярмарку вперше показали англомовну версію книги «Незламні» Вікторії Покатіс.

Про це повідомило видавництво книги «Незламні» Yakaboo Publishing в Instagram.

Відомо, що на Лондонському книжковому ярмарку в Olympia London Україна має особливий статус: Guest Spotlight («Країна у фокусі уваги»). Завдяки підтримці організаторів ярмарку Україні безплатно надали колективний стенд, де представлені майже 300 книжок від 21 видавництва. Серед них — видання Вікторії Покатіс Invincible.

Читайте також: «Незламні» провели аукціон на підтримку благодійного проєкту «Наші діти»

«Маємо чудову новину: ми підготували англомовний переклад під назвою Invincible, який авторка книги Вікторія Покатіс презентує на Лондонському книжковому ярмарку. Сподіваємося, що історії про сміливість та стійкість українок знайдуть відгук за кордоном та допоможуть залучити більше міжнародної підтримки для України», — повідомило видавництво Yakaboo . 

Читайте також: Книга «Незламні» про спротив жінок у війні з російськими загарбниками побачила світ

«Незламні» — книга про українок, про силу українського духу, про жіночу єдність, про стійкість, коли треба покинути домівку і рятувати сім’ю, а потім країну, про якості, які українки відкрили в собі з початком війни, про те, як вони допомагають армії та мріють відновлювати країну.

Читайте також: «Жінки зі сталі» провели «бойове злагодження», де буди презентовані книги «Незламні» та «Очі Маріуполя»

До книги увійшли 30 історій жінок-військових, парамедиків, волонтерок, засновниць фондів і притулків, адвокаток, які представляють права українського народу у різних країнах, про жінок, які організовують марші, щоб голос України почули всюди.