Download: 7 найкращих додатків для пристроїв Apple

На всі випадки життя

Пропонуємо увазі фото- та відеоредактори, перекладача, кулінарний посібник, персонального тренера та інструктора із медитації, які можна завантажити з itunes.apple.com.

Affinity Photo

Це перший повнофункціональний, професійний інструмент для редагування фотографій на iPad. Він має інтуїтивно зрозуміле меню — якщо ви хоча б раз користувалися PhotoShop, то з легкістю опануєте його. Додаток має усі необхідні для редагування інструменти — пензлі, блури, гумки, фільтри. А ще його повністю оптимізовано під тачскрін. Коштує софт $19,99.

iTranslate Converse

Додаток-перекладач, яка вміє перекладати у режимі реального часу, як справжній синхроніст. На жаль, української він ще не знає, але добре володіє англійською, арабською, китайською, чеською, голландською, французькою, німецькою, грецькою, івритом, хінді, угорською, індонезійською, італійською, японською, корейською, норвезькою, польською, португальською, румунською, російською, словацькою, іспанською, шведською, тайською, турецькою. Програма має безкоштовну версію, та прокачані версії, які коштують від $9,99.

Enlight Videoleap

Розробники даного відеоредактора обіцяють, що ви зможете стати режисером, не гіршим за Стівена Спілберга. А якщо ні, то хоча б кліпмейкером. Додаток дозволяє редагувати відео просто на ходу, бо оснащений дуже простим для розуміння інтерфейсом. У арсеналі є функції фільтрів, накладання тексту, візуальні ефекти. Софт безкоштовний.

RunGo

Персональний тренер не лише рахує, скільки калорій ви витратили та яку відстань подолали. Він допоможе вам розробити цікаві маршрути для прогулянок чи пробіжок по усьому світі, а якщо вам важко визначитися, то скористайтеся вже готовими маршрутами, яких у нього аж 100 000. RunGo також відстежує час, темп, відстань та висоту. Є безкоштовним.

Aurora HDR 2018

Нова версія фоторедактора HDR, розроблена під Mac, теж не пасе задніх. Програма дуже проста у використанні, отже нею можуть користуватися й аматори, й профі. Нагадаємо, що софт розроблено
у партнерстві з Треєм Ратліффом — найпопулярнішим у світі HDR-фотографом (HDR — це абревіатура словосполучення «High Dynamic Range» — високий динамічний діапазон. Такі знімки можуть передавати весь динамічний діапазон (співвідношення між темними та яскравими областями) видимого світла. — Прим. Ред.) Програма коштує $79,99.

Calm

Цей безкоштовний додаток вже кілька років експерти вважають найкращим софтверним продуктом для медитації. Він дозволяє користувачам розслабитися під звуки природи, а щоб не заснути, можна встановити таймер. Програма також пропонує навчальний посібник для початківців медитації «7 кроків до спокою». На play.google.com знайдете Android-версію.

Tastemade

Відеоуроки, поради, рецепти, цікаві та корисні факти про їжу — усе це буде на вашому iPhone, якщо ви захоплюєтеся кулінарією. Безкоштовний додаток познайомить вас із популярними кухарями США, а також допоможе підтягнути американську англійську.

— Читайте також: Ready to go: 6 гаджетів для мандрівників