Автогайд «Рухайся своїм Києвом»: до Дня міста Uklon та «Капітан Київ» підготували 10 автомобільних маршрутів столицею

Свежее:
У Києві відбулася церемонія нагородження Mama Special 2024
26.05.2023

Напередодні Дня Києва онлайн-сервіс виклику авто Uklon та агенція креативних екскурсій «Капітан Київ» підготували автогайд «Рухайся своїм Києвом». Це 10 автомобільних маршрутів різними вуличками та районами Києва, якими можна насолоджуватися прямо під час поїздки та по-новому відкривати для себе столицю.

Зазначається, що маршрути підійдуть для всіх, хто подорожує містом на авто та для самостійного ознайомлення з головними визначними пам’ятками Києва. Середня вартість поїздки в Uklon по кожному із маршрутів становить 150-250 гривень.

Читайте також: До Дня Києва відбудеться виставка інтер’єрних керамічних панно відомої художниці: фото

Хрещатик та Володимирський узвіз

Проїхатися освітленою вечірніми вогнями головною вулицею міста, побачити юрби людей під каштановою зеленню бульвару. Від найстарішого ринку та старої частини Хрещатика через гармонійний архітектурний ансамбль до Монументу Незалежності на Майдані і Європейської площі, де на пагорбах височить Арка свободи, повз Філармонію вниз Володимирським узвозом, побачити як розкривається панорама Дніпра та Подолу.

Бульвар Тараса Шевченка та Берестейський проспект

Проїхатися по найдовшій в Україні тополиній алеї і побачити, у її найвищій точці, як вигин проспекту створює оптичну ілюзію «дороги в небо». Побачити музей Шевченка та Університет, Володимирський собор, оранжереї Ботанічного саду Фоміна з 205-річною пальмою, і далі проспектом — Політех, Зоопарк, кіностудія Довженка з найбільшим в Європі знімальним павільйоном.

Читайте також: Що подивитися у кінотеатрах України: головні прем’єри травня 2023 року

Володимирська вулиця

Проїхати від парку Шевченка та міста сучасного до Києва древнього, часів Володимира та Ярослава. Вздовж Університету та Оперного театру до стародавніх Золотих воріт, скверу зі старим фонтаном Термена та Софіївської площі, перетнути «вісь тисячоліть» між Софійським та Михайлівським соборами і далі, вже найстарішою вулицею Києва до справжньої перлини, Андріївської церкви.

Вулиця Євгена Чикаленка (колишня Пушкінська)

Найзатишніша вулиця Києва з майже повністю збереженою старою забудовою. Проїхати повз красиві прибуткові будинки кінця 19 – поч. 20 століття, готель «Прем’єр-палас» та театр імені Лесі Українки до арки, прорізаної крізь будинок та до єдиної збереженої частини оборонного валу часів князя Ярослава Мудрого на вулиці Бориса Грінченка.

Читайте також: До Дня Києва: український бренд Must Have випустив спеціальний дроп

Набережна Дніпра

Промчати Набережною від Поштової площі до моста Патона, милуючись панорамою Лівого берега, Трухановим островом та Парковим мостом, повз станцію метро «Дніпро» зі стрімкими фігурами над платформою до пам’ятника засновникам Києва, чий силует знайомий всім.

Ознайомитися із повним переліком маршрутів, які підходять для автомобільної прогулянки Києвом, можна на сайті «Капітан Київ» або за посиланням.