Авторка бестселерів Маріанна Вільямсон йде у президенти США

Маріанна Вільямсон

Згідно з повідомленням The Guardian, Маріанна Вільямсон, відома американська письменниця та авторка бестселерів, оголосила про свою кандидатуру на посаду президента США на виборах 2024 року. Це робить її першою жінкою-демократкою, яка кинула виклик чинному президенту США Джо Байдену.

Вільямсон заявила: «Я маю 40 років особистого досвіду роботи з тисячами людей, які пройшли через травми, і вважаю, що цей досвід дав мені унікальний погляд на те, що потрібно зробити, щоб допомогти нашій країні розпочати все з початку».

Читайте також: Українська ЛГБТ-активістка Олена Шевченко стала жінкою року за версією TIME

Також вона засудила тих, хто несерйозно ставиться до її кандидатури:

«Я не ставлюся наївно до тих сил, які не мають наміру допускати до дискусії будь-кого, хто не відповідає їхньому визначеному порядку денному. Я розумію, що, на їхню думку, лише люди, які втягнули нас у цю канаву, можуть вважатися кваліфікованими, щоб витягнути нас із неї».

Читайте також: Команда соціального проєкту «Пошук зниклих» за рік знайшла 2 145 українців

Маріанна Вільямсон — американська письменниця, духовна наставниця, активістка й підприємиця. Вона написала 15 книг, чотири з яких стали бестселерами. Вільямсон заснувала неприбуткову організацію Project Angel Food, яка допомагає людям зі СНІД/ВІЛ.

Читайте також: Дві українки завоювали «золото» і «бронзу» на Євро з легкої атлетики

У 2004 році вона стала співзасновницею організації «Мирний альянс». У 2020 році балотувалася на посаду президента США від Демократичної партії.