Binance організовує Online Meetup для жінок в Україні

16.05.2023

Web3 — це наступна версія інтернету, яка забезпечує реальні зміни як для жінок, так і для чоловіків. Для Binance важливо сприяти вирівнюванню можливостей для кожного.

17 травня о 16:00 Binance, провідна міжнародна біржа та блокчейн-екосистема, запрошує на Online Meetup «Жінки у криптосвіті», який буде спрямований на надання жінкам знань та навичок, необхідних для процвітання у майбутньому блокчейн-індустрії та Web3.

Читайте також: Благодійність і культура на “Стадіоні Культури” вже 3 та 4 червня

Першим кроком для Binance до створення сильної жіночої криптоспільноти став захід у Дубаї. Binance в Україні прагне продовжити цю ініціативу та надихнути жінок з усієї країни повірити в себе та свої можливості, навіть попри всі події, що сьогодні спіткали кожного українця, та продовжувати розширювати свої знання, опановувати нові навички та вміння, які необхідні для процвітання та розвитку в майбутньому.

У межах заходу буде запропоновано декілька тем для дискусій:

— Жінки в криптовалюті в Україні.

Під час дискусії буде можливість дослідити досвід жінок, які працюють в криптовалютній індустрії в Україні та обговорити виклики, з якими вони стикаються, а також можливості, доступні для них на українському ринку.

Читайте також: Бізнес під час війни 

Блокчейн для жінок в Україні.

Дискусія відповість на запитання, що може надати технологія блокчейн саме жінкам в Україні. Основи блокчейну, його застосування та те, як його можна використовувати для розширення можливостей жінок у різних секторах.

Прийняття Web3: чи вищий бар’єр для входу в простір Web3 для жінок і як його подолати?

Читайте також: В Україні розробляють новий соціальний проєкт «Від боротьби за свободу до боротьби за інклюзивність»

Серед спікерів будуть представники Binance, гості зі сфери фінтех та інфлюенсери: Діана Кінг (8 років роботи з Web3 проєктами, комунікаційна менеджерка, контриб’юторка Q Protocol | q.org, співзасновниця волонтерської організації Impact UA), Марія Вовчок (професійна ведуча tech, Web3 та фінтех-конференцій в Об’єднаних Арабських Еміратах та по всьому світу, амбасадорка Finoverse та Trustee wallet в Україні), криптоблогер Інвестанута (спеціаліст у фінансовій сфері з 2017 року, навчила 300+ студентів трейдингу та інвестиціям) та інші.

Долучитися до Online Meetup зможуть всі охочі за посиланням.