Доступно.UA розробляє новий соціальний проєкт для підтримки людей, що постраждали від війни. З нього розпочалася інформаційно-мотиваційна кампанія в рамках програми реінтеграції ветеранів IREX.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaЗазначимо, що проєкт має на меті мотивувати осіб, які отримали інвалідність внаслідок війни, повернутися до активного суспільного життя, попри виклики, пов’язані з інвалідністю. Надати їм психологічну підтримку, а також актуальну та чітку інформацію, яка допоможе з цими викликами впоратися: оформлення документів, реабілітація, працевлаштування тощо.
Читайте також: На кінофестивалі CPH:DOX розповіли про воєнні злочини в Україні

«Через емпатію глядача до головного героя, ми хочемо привернути увагу суспільства до важливої соціальної групи людей, які отримали поранення чи втратили кінцівки під час війни. Ця група людей є вразливою і потребує соціального героя, який відверто розкаже про свій шлях до бойових дій, під час бойових дій і про момент отримання поранення. Це заклик до того, що соціум не може не помічати таких людей. На жаль, під час російської агресії людей з інвалідністю стає більше. Розповідь цих історій — це привернення уваги до загальної проблеми всіх українців», — йдеться в анонсі.
Читайте також: Українки зможуть безкоштовно навчатися IT та інженерії: подробиці
Останні новини
- Українки вибороли медалі під час Світового легкоатлетичного континентального туру
- В український кінопрокат вийде 13 фільмів Каннського фестивалю: подробиці
- У Ватикані пройшов «голий» протест проти війни в Україні: подробиці
- Прорив у лікуванні безпліддя: вчені знайшли метод лікування ендометріозу
- Європейський суд визнав порушення Україною прав одностатевих пар Новости на главной
Не всім щастить потрапити на реабілітацію за кордон, або отримати доступ до інформації щодо своєї інвалідності. Автори кампанії прагнуть донести, що інвалідність — не вирок та показати реальні приклади людей, які продовжують життя на повну.
Саме тому в рамках кампанії за участю Олександра Будька буде створено три інформаційно-навчальні відеоролики про абілітацію осіб, що отримали травми опорно-рухового апарату. У громадських просторах також буде розміщено соціальний плакат кампанії з QR-кодом на створені відео.
Читайте також: В Україні запускають чотири офлайн-хаби для жінок-підприємиць
«Погодився взяти участь у цьому проєкті разом із Доступно.UA, бо розумію всю важливість висвітлення проблем адаптації людей після травми. Завдяки таким ініціативам ми створюємо нове мислення, ламаємо стереотипи та допомагаємо зрозуміти одне одного в суспільстві. Відчуваю, що можу допомогти не тільки собі, а й іншим людям, які знаходяться у схожій ситуації, або ж їхні близькі. Тому радий впроваджувати ці зміни та показувати на своєму прикладі, що неможливого немає», — ділиться Олександр Будько, головний герой інформаційної кампанії.
Читайте також: Благодійний проєкт «Незалежні» – навчальний курс для українок у тилу задля допомоги жінкам на фронті
«Люди після повернення з фронту потребуватимуть підтримки, щонайменше в базових потребах активного соціального життя. Ми хочемо досягти максимального охоплення, щоб ветерани та інші особи, що постраждали від війни, а також їхні сім’ї мали повну обізнаність у тому, як їм діяти та де отримати підтримку, пов’язану з інвалідністю. Головне — показати їм позитивні приклади того, що попри травми, життя продовжується і ним можна насолоджуватись на повну», — розповідає Дмитро Щебетюк, засновник ГО Доступно.UA та ідейний натхненник проєкту.