Бренд BRU презентував весняний дроп, присвячений грубій елегантності

06.03.2024

Новий дроп BRU продовжує втілювати філософію грубої елегантності у чітких силуетах та структурованих лініях. Моделі одягу з весняного дропу транслюють стан сильної жінки, що впевнено йде до своєї мети та знає, чого саме прагне.

В основу дропу закладено концепт cтриманих, але сміливих моделей, що додають впевненості власниці та брутальності образу.

Особливе місце у дропі посідають вироби з якісної синтетичної шкіри: шорти, спідниці та штани карго. Фактура синтетично шкіри коричневого й чорного кольорів додає брутальності мінімалістичному за кроєм одягу. Команда бренду прискіпливо відібрала цей матеріал, щоб він не тільки мав гарний вигляд, але й був витривалим та комфортним в процесі носіння. 

Читайте також: Зухвалий дебют: бренд BRU презентує перший дроп

Брутальні жакети із зухвалими розрізами збалансовані ідеально підігнаними по фігурі корсетами.

Лонгсліви на одне плече, які вже стали бестселерами у попередньому дропі, було модернізовано, й тепер бренд презентує дві варіації цієї моделі: вкорочену та подовжену. Оновилася й кольорова гама лонгів: крім чорного та принту «зебри» додалися кольори беж та хакі. 

Дроп містить лімітовані речі, дизайн яких ніколи не буде повторюватися у майбутньому. Серед таких унікальних речей: бежевий жакет з ніжно-рожевим-бузковим підкладом та малиновий корсет, оздоблений ланцюжками.

«Для нас було важливим створити моделі, в яких жінка відчуватиме кайф від власної амбітності та матиме натхнення підкорювати. Весняний дроп BRU ідеальне відображення мого світосприйняття», зазначає засновниця бренду Олександра Гречко.

Читайте також: Весна-літо 2024: нові колекції від українських брендів

Асортимент весняного дропу BRU ідеально комбінується та являє собою декілька готових образів для весняної погоди. Різні за силуетами та вайбом речі можна міксувати у буденних, офісних та неформальних луках. Колекція вже представлена в інстаграмі бренду.