Одна з десяти: Ірина Рубіс бере участь в американській програмі для жінок-лідерок, які змінюють світ

СЕО ekonomika+ стала єдиною підприємницею з пострадянського простору

21.03.2018

Об`єднати зусилля жінок, проекти та бізнес яких змінює життя їх ком`юніті та країн на краще — така мета глобальної програми Global Ambassadors Program, що була ініційована у 2012 році Вank of America та організацією Vital Voices*. У цьому році серед тисяч підприємниць з усього світу для участі у програмі були обрані десять жінок-лідерок. Однією з них стала Ірина Рубіс, СEO еkonomika+.

У програмі передбачені групові заняття та індивідуальні менторські сессії, на яких учасниці будуть шукати шляхи вирішення проблем, знайомих багатьом жінкам у бізнесі та соціальному підприємництві. Відновлювана енергетика та фінтех, sustainable fashion та етичний рітейл, легпром, біотех та медіа — ці сфери представляють учасниці програми, що у ці дні стартувала у Нью-Йорку. Серед одногрупниць Ірини — п`ять підприємниць із США, а також представниці таких країн, як Аргентина, Угорщина, Нігерія та Свазіленд.

Ірина — СЕО бізнес/медіа бюро еkonomika+ (сайти womo.ua, delo.ua, mmr.ua). Своєю місією вважає підтримку незалежних медіа, малого та середнього бізнесу, підтримку ідей рівності та толерантності, а також допомогу жінкам у бізнесі. Отримала бізнес-освіту в IE Executive Summer School (Мадрид) та Swedish Institute Management Programme (Стокгольм). Має трьох дітей.

*Vital Voices — міжнародна організація, заснована для підтримки жінок-лідерок в економіці, політиці, сфері захисту прав людини. Стала продовженням ініціативи Vital Voices Democracy, що була створена у 1997 році першою леді США Гілларі Клінтон та держсекретарем Мадлен Олбрайт.

— Читайте также: Йос де Блок: «Сегодня лидеры должны концентрироваться на том, чтобы больше слушать других, а не доносить свои месседжи»