Чи залишити вихідним 8 березня? У «Дії» запустили опитування

8 березня

У застосунку «Дія» стартувало опитування щодо того, чи залишати 8 березня вихідним днем. Варіантів відповідей із запропонованого переліку – три.

Кожен користувач застосунку «Дія» може поділитися свою думкою стосовно святкування 8 березня. Користувачам надано три варіанти відповідей, в яких вони: хочуть «залишити 8 березня вихідним днем», зробити день «робочим» та вибрати нейтралітет – «не можу визначитися».

«Останніми тижнями у медіа та соцмережах активно говорять про 8 березня. Здебільшого в Україні цей день відзначають як свято жіночності та краси, але насправді історія свята інша. У 1977 році Генасамблея ООН ухвалила резолюцію про Міжнародний день захисту прав жінок. Цей день присвячений боротьбі за рівність жінок та чоловіків. У більшості країн 8 березня є робочим днем, а от у пострадянських — офіційним вихідним», — зазначила народна депутатка Марина Бардіна.

Читайте також: Збір на 300 безпілотників: в Україні розігрують благодійну партію йодованої «АРТЕМСОЛІ»

Зазначимо, що проголосувати можна буде з 28 лютого до 6 березня. Станом на 1 березня в опитуванні вже взяли участь майже півтора мільйона українців.

Читайте також: COVID-19 поширився через витік з лабораторії в Китаї, – ФБР

У «Дії» запевнили, що результати голосування врахують перед ухваленням законопроєкту Верховною Радою.