Збір на 300 безпілотників: в Україні розігрують благодійну партію йодованої «АРТЕМСОЛІ»

ДП «АРТЕМСІЛЬ» та платформа UNITED24
01.03.2023

Благодійну партію йодованої «АРТЕМСОЛІ» розіграють, щоб зібрати 60 мільйонів гривень на купівлю 300 безпілотників DJI Mavic 3T Thermal.

Про це повідомляє UNITED24.

ДП «АРТЕМСІЛЬ» та платформа UNITED24 випустили лише 500 пачок йодованої солі у спеціальному опакованні, яку не можна купити, але яку можна виграти. Потрібно лише взяти участь у благодійному зборі monobank, Олега Гороховського та волонтера Ігоря Лаченкова, і задонатити від 5 гривень.

Читайте також: В Україні випустили партію вцілілої солі з Соледару: ціна та де купити

Мета проєкту — зібрати 60 мільйонів гривень на закупівлю 300 безпілотників DJI Mavic 3T Thermal, які вкрай необхідні для ЗСУ.

Учасники, які перерахують 100 000 гривень або більше, отримають сіль з автографом командувача Сухопутних військ Збройних сил України Олександра Сирського.

Читайте також: У Голлівуді проведуть UkraineFilmFest для збору коштів на медичну допомогу для України

Десять пачок солі підпише амбасадор UNITED24, актор Марк Гемілл, відомий роллю Люка Скайвокера у кіносазі «Зоряні війни».

Читайте також: The Power of Freedom: INTERTOP та UNITED24 випустили благодійну колекцію

Обкладинку пачки для спеціальної партії «АРТЕМСОЛІ» створив український ілюстратор Максим Паленко.

Читайте також: RIOTDIVISION і CyberUnitTech випустили благодійну колекцію

Збір триватиме з 14:00 28 лютого до 2 березня 22:00. Перекажіть будь-яку суму від 5 гривень на банку https://send.monobank.ua/jar/5qHs7hHMWn. Кількість внесків від одного учасника необмежена.