Чілдрен Кінофест – 2018 відкрив безкоштовну реєстрацію на покази фільмів

Well met!

Організатори «Чілдрен Кінофест» повідомляють, що безкоштовну реєстрацію на покази п’ятого ювілейного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків вже відкрито. Подія відбудеться з 25 травня по 3 червня у понад двадцяти містах України. Зареєструватися може кожен охочий – для цього потрібно обрати місто і фільми для перегляду, а також заповнити електронну форму на сайті кінофестивалю

Традиційно глядачі виступають у ролі журі фестивалю та голосують за фільми, які сподобалися їм найбільше. Переможця міжнародного конкурсу буде обрано шляхом підрахунку глядацьких голосів та оголошено на церемонії закриття у фестивальному центрі, кінотеатрі «Київська Русь» 3 червня. До конкурсної програми увійшли сім фільмів для глядачів від 4 років, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Спеціальною подією цього року стане показ до 30-річчя прем’єри анімаційного фільму «Острів скарбів» режисера Давида Черкаського.

Відкриє фестиваль документальна стрічка про дику природу – «Земля: Один вражаючий день». Знята за допомогою найсучасніших технологій, вона кличе глядачів у подорож нашою планетою у компанії різноманітних тварин, та показує один день з їх життя.

Також у рамках «Чілдрен Кінофесту» на глядачів чекає показ робіт-фіналістів Другого конкурсу короткометражних фільмів, знятих українськими дітьми у віці від 7 до 14 років. Десять картин-фіналістів буде показано на великому екрані у присутності авторів, а спеціальне журі обере серед них переможця. Цього року глядачам показу також запропонують проголосувати за найкращу роботу та обрати переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій».

Фестиваль закриє фільм-володар Ґран-прі «Чілдрен Кінофесту – 2017» – британське фентезі «Моллі Мун та чарівний підручник гіпнозу».

Дати: 25 травня — 3 червня

Адреси у Києві: 

  • кінотеатр «Київська Русь», вул. Січових Стрільців, 93
  • кінотеатр «Лейпциг», пр. Леся Курбаса, 8
  • кінотеатр «Флоренція», пр. В. Маяковського, 31

Зареєструватися

— Читайте також: Чілдрен Кінофест: 10 найцікавіших стрічок від дітей-режисерів