CyberSex Slave: Як жінки із Північної Кореї потерпають від сексуального рабства в Китаї

 $110 за пряму трансляцію зґвалтування

21.05.2019

Північнокорейські жінки, сподіваючись на краще життя, тікають до Китаю. Але в цій країні на них чекає велика небезпека, — намагаючись знайти некваліфіковану роботу, вони часто стають жертвами сутенерів. Активісти НГО Korea Future Initiative вже б’ють на сполох, адже кількість жертв становить десятки тисяч, а наймолодшим із них — 9 років.

1000 юанів за «наречену»

Нещодавно НГО Korea Future Initiative опублікувала звіт, згідно даних якого сексуальна експлуатація північнокорейських жінок приносить китайським ділкам річний прибуток на суму не менше $105 млн (2,75 млрд грн).

«Жінок змушують займатися проституцією, й продають їхні послуги за 30 юанів (115 грн). Також деяких жінок виставляють на продаж — «женихи» можуть придбати собі «наречену» із Північної Кореї мінімум за 1 000 юанів (3 850 грн), найвища ціна становить 50 000 юанів. А ще з них часто роблять порноакторок, адже онлайнова секс-індустрія дуже розвинена у КНР. Багатьох жінок продають кілька разів поспіль, переводячи із онлайну в оффлайн, і навпаки», — прокоментував один із авторів звіту Юн Хі-сун.

Й хоча інформацію щодо Північної Кореї віднайти доволі важко, але дослідникам стали відомі деякі факти. Зібравши їх до купи, вони дійшли висновку, що:

  1. біля 50% північнокорейських дівчат та жінок у Китаї займаються проституцією,
  2. біля 30% є «дружинами на продаж»,
  3. більше 60% працюють в онлайновій секс-індустрії.

Також дослідникам вдалося з’ясувати, що велика кількість секс-рабинь утримується у борделях на північному сході Китаю, де проживає велика кількість мігрантів-заробітчан. А дівчатам, які потрапляють до борделів на півночі країни та, зокрема, у Шанхаї, набивають татуювання у вигляді метеликів та левів, аби позначити їх приналежність до певних кланів й тим самим «вберегти» від викрадення чи будь-яких інших дій з боку конкурентів.

За оцінками дослідників, кількість північнокорейських біженців у КНР становить від 50 000 до 200 000 чоловік. За словами Юн Хі-суна, політика затримання та репатріації, яку провадить уряд Китаю, змушує північних корейців жити «у тіні», що робить їх легкою здобиччю для злочинців.

 $110 за пряму трансляцію зґвалтування

Найбільша цінність звіту Korea Future Initiative у тому, що його авторам вдалося зібрати дані із перших вуст. Декілька жінок із Північної Кореї, які стали жертвами сутенерів, розповіли про своє життя у неволі та про те, що там бачили. За їх словами, для «роботи в онлайні» відбирали дівчат віком від 12 до 29 років, а іноді й молодших. Їх примушували до статевих стосунків перед веб-камерами, ґвалтували просто в прямому ефірі. За такі трансляції глядачі мали сплатити близько $110 (2 880 грн). І ще один факт — більшість користувачів подібного контенту є жителями Південної Кореї.

Одна жінка, що назвалася пані Чой, розказала, як одного разу її привезли «зніматися у студію»:

У тій квартирі в одній з кімнат я бачила дівчаток, що ще не досягли статевого дозрівання. А в іншій кімнаті стояло ліжко, перед ним — стіл із комп’ютером та веб-камерою, а навколо нього — четверо чоловіків. Вони ґвалтували мене по черзі. Коли почав третій, я втратила свідомість від того, що стікала кров’ю. Більше нічого не можу пригадати.

Примусові аборти

Один чоловік розповів дослідникам, що тікав з Північної Кореї до Китаю тричі. Двічі його повертали, але нарешті йому вдалося втікти до Північної Кореї, де він досі й живе. Він повідомив, що під час репатріації бачив багато вагітних жінок. Він сказав, що вдома, у Північній Кореї, їх примушували робити аборти. Він також переказав історію однієї жінки, якій зробили примусове переривання вагітності без анестезії — дитину просто вирвали з її тіла, відірвавши одну кінцівку.

P.S.

Жінки стають секс-рабиня із різних причин — когось викрадають, комусь обіцяють кращу долю в КНР, когось продають полісмени після того, як здійснюють арешти. Більшість жінок, що потрапляють у полон, є жительками сіл та невеличких містечок. Тих, кого продають у якості дружин, теж піддаються приниженням, побиттям та зґвалтуванням.

Після оприлюднення звіту НГО Korea Future Initiative у парламенті Великобританії, активісти закликали уряд допомогти північнокорейським біженцям.

Джерело: news.trust.org

Фото: кадр із серіалу «Girl From Nowhere»

— Читайте також: Christmas Cake: Несолодка правда про життя самотніх японок