«Дівчата»: у Бучі відкрили простір для жінок

28.06.2023

Громадська організація «Дівчата» ініціювала відкриття дружнього простору для жінок і дівчат.

Про це повідомили в самій організації.

Зазначається, що відвідувачки зможуть отримати допомогу від фахових спеціалістів, зокрема психологічну підтримку та юридичні консультації. Також передбачені розваги для дорослих і дітей: майстер-класи, арт-терапія, кіноклуб, заняття спортом, чаювання, лекції про жіноче здоров’я тощо.

Читайте також: Зеленський підписав закон щодо заборони книжок з Росії та Білорусі: деталі

Як повідомляють у Бучанській міській раді, у просторі є окрема дитяча кімната, облаштована усім необхідним для дітей. «Щоб поки малеча гралася, мами змогли брати повноцінну участь в усіх заходах», – зазначили в міськраді.

Читайте також: Кримінальне переслідування за сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом: Андрій Костін підписав стратегічний план

Простір розташований на цокольному поверсі, тому під час повітряних тривог активності не перериватимуться. А на випадок відключень світла «Дівчата» мають власний генератор.

Читайте також: На Закарпатті відкрили модульні будинки для переселенців з Херсону та Маріуполя: фото

Простір знаходиться на бульварі Богдана Хмельницького, 19. Він працює з вівторка по суботу, з 10:00 до 18:00, лише для дівчат, жінок і їхніх дітей (хлопчики допускаються лише до 12 років). Персонал клубу – тільки жінки. Усі послуги, які надає клуб, безкоштовні й конфіденційні.