Дієтологині Наталія Самойленко та Анна Бєлокоз презентують свою революційну книгу про дитяче харчування разом із ведучою Марічкою Падалко

28.04.2023

Бажаєте, щоб ваша дитина була розумною, здоровою та щасливою? Навчіть її правильно харчуватися! Але як виховати ці навички здорового харчування без примусу та негативу? Про це говоритиме телеведуча й мама Марічка Падалко з відомими дієтологинями Наталією Самойленко та Анною Бєлокоз, які написали книжку Виховання харчування: 10 кроків до здоров’я вашої дитини”. Видання вийшло друком у видавництві Yakaboo Publishing у березні цього року та вже стало популярним серед українських батьків.

Презентація відбудеться онлайн, так до обговорення важливої теми зможуть долучитися численні мами, які зараз проживають з дітьми в інших країнах.

Трансляцію вестиме Марічка Падалко на власній сторінці в Instagram. Старт події — о 19.00 у неділю 30 квітня.

Наталія Самойленко та Анна Бєлокоз — знані в Україні лікарки у сфері дієтології та ендокринології. Індивідуальний підхід є основою їхніх авторських персональних програм для дорослих та дітей з оздоровлення організму. На презентації вони розкажуть про найцікавіші інсайти з книги: як подолати «цукрову залежність» у малюків, якою має бути «здорова тарілка» у дітей різного віку, коли зайва вага у дітей — результат гормонального дисбалансу і як цьому зарадити, чи такий шкідливий фаст-фуд і що робити, коли треба організувати дитяче свято.

“Ми навчаємо своїх дітей суспільних норм та доброї поведінки, пояснюємо, чому потрібно гарно вчитися та бути чемними, стежимо, аби наша дитина була фізично активною та чистила зуби. Та чомусь забуваємо про одне з найважливіших умінь, яке ми зобов’язані прищепити своїм дітям. Здорові харчові звички. Адже правильне харчування у дитячому віці — це фундамент здоров’я та основа правильного розвитку дитини”, — кажуть авторки книжки.

Втім, головний фокус презентації буде на конкретних кейсах з практики лікарок: типових та непересічних, на прикладах харчового виховання власних дітей авторок та ведучої.

Цінною для глядачів буде інтерактивна частина презентації: уважні та дбайливі батьки зможуть поставити запитання експерткам про все, що стосується виховання навичок здорового харчування. Найактивніші глядачі візьмуть участь у розіграші книжки.

У презентації візьме участь також випускова редакторка видавництва Yakaboo Publishing Олена Пархомець, яка розповість про те, як створювалася книжка від ідеї до кольорового видання із дотепними ілюстраціями та купою додатків з іграми, корисними таблицями та графіками.

«Книжки у жанрі нонфікшн потребують особливо уважного ставлення до всього процесу їх створення. Робота над цією книжкою тривала майже рік, адже нам було дуже важливо запропонувати читачам матеріал, який буде науково обґрунтованим, але водночас не нудним. Також хотілося хоча б часткової залученості дітей, тож ми додали цікаві ігри та завдання, а саму книжки ілюстрували яскравими й веселими ілюстраціями Аліни Тищук. Гадаю, завдяки експертності авторок,  актуальності теми та ненудної реалізації матеріалу ми змогли створити потужний і навіть унікальний для нашого книжкового ринку продукт. Сподіваюся, книжка знайде усіх своїх читачів: і дорослих, і маленьких,» — коментує Олена Пархомець.

Про авторок книжки

Наталія Самойленко — лікарка у сфері дієтології та ендокринології, експертка з розроблення програм здорового харчування, правильного раціону, стрункості. Медичний стаж Наталі становить 22 роки, з них 15 років вона формує персональні програми оздоровлення організму та харчування: створює індивідуальні раціони, що підходять під вік, стать, рівень фізичної активності та стан здоров’я людини. Експертка ранкової телепрограми на українському телебаченні. Авторка трьох книжок про харчування, зокрема бестселера «Їж, пий, худни. Здоров’я без дієт». У 2018 році відкрила власну клініку дієтології, також є засновницею Асоціації дитячого і дорослого здорового харчування.

Анна Бєлокоз — лікарка у сфері дієтології та ендокринології. Після закінчення медичного університету працювала з дітьми й дорослими як сімейна лікарка. Зрозумівши, скільки проблем зі здоров’ям пов’язано саме з неправильним харчуванням і способом життя, здобула спеціалізацію в ендокринології та дієтології. Медичний стаж Анни — 10 років, з них 5 у сфері дієтології. Уже кілька років є медичною директоркою клініки Наталії Самойленко.