Для підтримки квір-українців: бренди brabrabra та «ХУІЗИТ» випустили спільну колекцію шортів

21.06.2023

Українські бренди brabrabra та «ХУІЗИТ» випустили спільну лімітовану колекцію літніх шортів e кольорах Прайду, щоб підтримати всіх квір-українців.

Спільна «Колекція гордості» представлена у шести кольорах та об’єднана одним потужним меседжем: «Всі ми різні, але ми всі варті бути вільними та щасливими».

«Право бути собою, бути вільним у своєму виборі, відстоювати та захищати те, що ти любиш — ось що таке Прайд. І ми хочемо бути гордими квір-українцями, які живуть без страху, без насильства, у вільній і незалежній Україні», — ділиться команда бренда гендерно нейтрального одягу «ХУІЗИТ».

Читайте також: Нові літні колекції одягу від українських брендів: фото

Також шорти можна носити як елемент білизни, домашнього одягу або для прогулянок містом.

Читайте також: Як українці ставляться до ЛГБТ-військових — дослідження

Україна тільки стає на шлях визнання ком’юніті ЛГБТК+, тому українським брендам зараз надважливо висловити свою позицію на підтримку спільноти ЛГБТК+.

Читайте також: Планували напад на ЛГБТ-парад: в Австрії викрили групу озброєних ісламістів

«Кожна людина — унікальна та особлива для нас. Любов — це бути різними та незалежними у виборі. Ми живемо в час, коли підтримка одне одного набула нового значення, а кожна дія має бути підкріплена не лише словами, а й ділом. “Колекція гордості” — це вияв підтримки до спільноти, нагадування бути собою», — додають у бренді жіночої білизни brabrabra.