До Дня Конституції України проведуть три безкоштовні екскурсії у Києві: деталі

Свежее:
Інесса Кравченко, видавчиня "Колесо Життя" та психологиня розробила новий авторський тренінг для жінок
27.06.2023

День Конституції України — державне свято України, яке відзначають 28 червня починаючи з 1996 року. Тому в цей день проведуть три безплатні екскурсії для киян та гостей столиці.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

«Спеціально до Дня Конституції України Управління туризму та промоцій і Київський центр розвитку туризму підготували три безоплатні екскурсії», — ідеться в повідомленні.

Читайте також: Київ — серце України: як українські бренди прославляли столицю України

Так, о 15:00 пройде екскурсія «Тисячолітній шлях Конституції», учасники якої дізнаються про перші закони Давньоруської держави, Війська Запорозького та Української Народної Республіки. Також кияни та гості столиці почують, як приймався Основний закон незалежної України. Місце екскурсії для зустрічі вказано в анкеті. Для участі у події слід зареєструватися за посиланням.

Також завтра о 17:00 пройде екскурсія «Конституція — від Пилипа Орлика до основного закону України», під час якої можна буде ознайомитися з Основним законом України від часів його першої розробки до сьогодення. Місце зустрічі вказано в анкеті. Для участі у події слід зареєструватися за посиланням.

Читайте також: Смертельний випускний на Кіровоградщині: нетверезий поліцейський спричинив ДТП, в якому загинули три випускниці

Окрім цього, о 18:00 відбудеться екскурсія «Шляхами українського права», під час якої можна буде почути про складний процес становлення конституційного права в Україні. Також учасники зможуть дізнатися про людей та події, які мали визначальний вплив на цей процес. Місце зустрічі вказано в анкеті. Для участі у події слід зареєструватися за посиланням.

Реєстрація на екскурсії обов’язкова, адже кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації телефонним дзвінком або SMS-повідомленням.

Читайте також: Гастрономічний Київ продовжує благодійність: замовляючи страви — допомагай дітям та військовим

Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, розташовані неподалік.

Новини партнерів