Київ — серце України: як українські бренди прославляли столицю України

29.05.2023

У неділю, 28 травня, кияни святкували День міста. Відбулося безліч подій, заходів та презентацій. До Дня Києва українські бренди представили нові колекції та дропи, присвячені Києву.

Серед речей, які представили українські бренди до Дня Києва, були футболки, бейсболки, шопери, свічки, блейзери, поло, сумки та брелоки.

MustHave

Український бренд MustHave представив тематичний дроп «Вдома», в якому футболки, бейсболки та шопери прикрасили вишитими каштанами та словами «Києве мій».

SAPO

Ужгородський бренд SAPO напередодні Дня Києва випустив футболку, присвячену столиці. Напис KYIV майстрині збирають вручну із залишків вінтажних ковдр, з яких бренд вже рік шиє свої фірмові різнокольорові куртки.

Фото: SAPO

Читайте також: Український бренд випустив благодійну колекцію футболок з історією українських дітей: фото

Palaye Svichka

Керамічна соєва свічка у формі листка каштана бренду Palaye Svichka.

Фото: Palaye Svichka

W8less

Футболки W8less з вишитим листочком каштана. Лист каштану бренд взяв з дерева перед своїм шоурумом, оцифрував та вишив на футболках.

Фото: W8Less

BEVZA

Бренд BEVZA презентував нову сумку присвяту Києву — «Kyiv Chestnut bag». Сумка виконана з натуральної шкіри у чорному кольорі та з натуральної замші у коричневому. Форма нового аксесуару нагадує жетон столичного метро.

Читайте також: Барбра Стрейзанд продемострувала українську вишиванку з особливими орнаментами: фото

O.TAJE

Бренд O.TAJE презентував поло з каштанами, щоб виявити захоплення та вдячність місту. Частину прибутку з виробів, а саме 100 000 грн, бренд спрямує ГО «Мапа Реновацій», що займається дослідженнями та збереженням цінної архітектури міста.

Фото: O.TAJE

1991 ethno studio

Ексклюзивна колекція «KYЇVSKY» до Дня Києва від бренду 1991 ethno studio. Вінтажні блейзери з вишитими вручну орнаментами доповнили головним символом столиці. 10% від прибутку ексклюзивної колекції бренд передасть ГО «Мапа Реновацій».

Фото: 1991 ethno studio

Читайте також: Український бренд THE LACE презентує білосніжну колекцію літнього одягу: фото

Bagllet

Український бренд Bagllet випустив листочок каштана зі шкіри, який буде дарувати до кожного замовлення сумою більше 1000 гривень. Його можна носити як брелок, доповнення на одяг чи сумку.

Фото: Bagllet

Новини партнерів