don’t Take Fake: У соцмережах організували аукціон для підтримки підлітків із синдромом Дауна

Роботи українських фотографів можна буде придбати до 20 липня

DTF Agency та бренд Sprite проводять онлайн-аукціон, аби реалізувати особливий проект — створення молодіжної футбольної команди зі спортсменів із синдромом Дауна, та покрити витрати на перші кілька місяців тренувань. Лотами стали 24 світлин українських фотографів.

Серед авторів – дует Synchrodogs, група Gorsad Kiev, Олексій Кондаков, Льоша Березовський, Олексій Гоц, Віталій Юрасов та Мішка Бочкарьов, які працюють із вуличною, арт- та фешн-фотографією. Подати свою ставку на унікальні роботи можна до 20 липня на сторінці don’t Take Fake у Facebook, а внести її у разі перемоги – на сайті Української Біржі Благодійності.

Гра у футбол корисна для дітей з особливостями розвитку з фізичної точки зору, адже покращує пам’ять і координацію, і водночас допомагає їм соціалізуватися у команді. У перспективі учасники клубу можуть увійти до Національної збірної України і взяти участь у Спеціальних Олімпійських Іграх, де футбол входить у п’ятірку найпопулярніших видів спорту. Цьогоріч саме українська жіноча команда привезла перемогу зі Спеціальної Олімпіади в Дубаї.

Спільна виставка DTF Agency та Sprite «Створений освіжати» відбулася у Києві в рамках серії попап-івентів напередодні першої конференції про бренди та креативність DTF Conference, яку організувала у червні команда агенції. Подію підтримав комплекс «Торонто-Київ». Кожна світлина розповідає історію про те, що важливо проявляти себе справжніми і бути впевненими у своїй унікальності, не грати чужу роль, а жити тільки своїм життям.

Для поціновувачів фотографії цей аукціон – унікальна нагода придбати роботи авторів зі світовим ім’ям у незвичайному форматі. Вартість лотів стартує від 500 грн. Усі їх можна переглянути на сторінці у Facebook.

Читайте також: Instagram впровадить функції для захисту від кібербулінгу