Instagram впровадить функції для захисту від кібербулінгу

Найближчим часом...

Instagram анонсував дві нові функції, які дозволять запобігати цькуванням і знущанням в соціальній мережі. Про це повідомив голова компанії Адам Моссер.

За даними Techcrunch, одна з функцій буде працювати на основі штучного інтелекту, який шукатиме в коментарях образливі слова і вирази, які найчастіше ставали приводом для скарг з боку користувачів. Щоразу перед публікацією автора повідомлення запитають, чи впевнений він у тому, що хоче публікувати контент, який може бути образливим для інших людей. Таким чином в компанії сподіваються дати можливість обміркувати свої слова заздалегідь.

Крім цього, в додатку з’явиться функція, яка буде «обмежувати» коментарі без блокування. У компанії відзначають, що таке нововведення допоможе людям уникнути конфліктів з авторами образливих коментарів у реальному житті. Система не видалить контент під публікацією, але не буде показувати його іншим користувачам. Instagram планує активувати обидві функції найближчим часом. Наразі проводяться фінальні тестування системи.

— Читайте також: Автоматизация труда: Кого заменят роботы