Дональда Трампа визнали винним у сексуальному насильстві: деталі

Федеральний суд Манхеттена визнав експрезидента США Дональда Трампа винним за цивільним позовом колумністки й письменниці Джин Керролл і зобов’язав виплатити компенсацію за домагання до неї та наклеп.

Про це повідомляє CNN.

Присяжні визнали, що Трамп навесні 1996 року вчинив сексуальне насильство над Керролл у гардеробній універмагу. Тепер експрезидент США має виплатити 5 млн доларів: 2 млн як відшкодування збитків Керролл за її цивільний позов і ще 3 млн — за наклеп, коли Трамп спростовував свою провину.

Читайте також: Дональда Трампа звинувачують у спробі зґвалтування: подробиці

Нагадаємо, що Керролл подала до суду на Трампа, стверджуючи, що його поведінка кваліфікується як сексуальний злочин, оскільки це було зґвалтування, сексуальне насильство або насильницькі дотики. Присяжні не визнали, що це було зґвалтування, але визнали, що Трамп вчинив сексуальне насильство, що дозволило Керролл отримати відшкодування збитків за її позов.

Читайте також: Зґвалтована Романом Поланскі жінка пробачила насильника: подробиці

Тоді як колишнього президента Сполучених Штатів звинуватили у домаганні чи зґвалтуванні кілька інших жінок, справа Керролл стала першою, в якій було ухвалено вирок.