Зґвалтована Романом Поланскі жінка пробачила насильника: подробиці

18.04.2023

Саманта Ґеймер, яка була зґвалтована кінематографістом Романом Поланскі у 13-річному віці, заступилася за свого насильника та засудила рух MeToo.

Про це пише The Telegraph.

60-річна Саманта Ґеймер, яку зґвалтував кінорежисер Роман Поланскі у 1977 році, коли їй було 13 років, сказала, що цей випадок ніколи не був «великою проблемою» для неї.

Читайте також: Учасника п’яних вечірок у Києві доставили в СІЗО: деталі та фото

«Дозвольте мені бути відвертою: те, що сталося з Поланскі, ніколи не було для мене великою проблемою. Я навіть не знала, що це було незаконно, що когось можуть за це заарештувати. Зі мною все було гаразд, і я досі в порядку. Той факт, що ми зробили з мухи слона, жахливо тисне на мене», — сказала Ґеймер.

Зазначимо, що цей випадок став одним із найбільших скандалів Голлівуду. Як відомо, Поланскі у будинку актора Джека Ніколсона у Лос-Анджелесі зґвалтував 13-річну модель Саманту Ґеймер, якій дав шампанське і наркотики. Тоді режисер визнав свою провину й відсидів за ґратами 42 дні, після чого втік із США до Франції.

Читайте також: Співробітника фонду «Повернись живим» звинувачують в аб’юзі: подробиці

Після цього скандалу Романа Поланскі неодноразово звинувачували і в інших сексуальних злочинах. Та Ґеймер закликала США зняти звинувачення з Поланскі.

Читайте також: Права жінок і гендерна рівність у Північній Кореї: ООН представила звіт

За її словами, режисер уже відбув своє покарання й «віддав борг суспільству». Також вона заявила, що наприкінці 1970-х років ставлення до сексу було іншим і що сексуальні стосунки моделей з фотографами були «нормальним, природним аспектом життя».

Читайте також: 13 жінок звинуватили Жерара Депардьє в сексуальному насильстві: подробиці

Ґеймер також розкритикувала рух MeToo:

«Я не розумію, що такого феміністичного в тому, щоб стверджувати, що ти жертва, — сказала Ґеймер. — Сьогодні жіночий біль цінується, існує ціла індустрія, яка експлуатує страждання. Ті, хто бере в ній участь, не знають, у що вони вступають».