Другий рік поспіль: портал Delo.ua став найпопулярнішим бізнес-медіа України

23.02.2023

Згідно з рейтингом, складеним платформою контент-маркетингу PRNEWS.IO, українське ЗМІ Delo.ua встановило новий рекорд серед усіх українських бізнес-медіа, залучивши 72 мільйони користувачів у 2022 році.

Про це пише Delo.ua.

У рейтингу зазначається, що в Україні існують сотні платформ, які публікують новини про економіку, аналізують ринки, пишуть про основні бізнес-події та проблеми. Проте Delo.ua надає якісну аналітику для малого та середнього бізнесу, тому портал очолив рейтинг найпопулярніших ділових ЗМІ України.

Читайте також: Жінки та бізнес: з чого почати та як отримати грант на розвиток своєї справи

До такого висновку прийшла команда контент-маркетингової платформи, яка має власний каталог онлайн-медіа з понад 100 000 публікацій з усього світу. Для створення рейтингу також використовували дані сервісу SimilarWeb, основним критерієм якого була кількість переглядів сторінок.

Читайте також: У Великій Британії започатковують премію для жіночого нонфікшну

Головний редактор Delo.ua Юрій Гусєв сказав, що незважаючи на всі труднощі, Delo.ua зміг зберегти професійний штат журналістів і репортерів. З перших днів війни і донині ЗМІ не зменшило темпи, а збільшило випуск, висвітлюючи більше тем і пишучи кращий контент. На 2023 рік команда має амбітні плани щодо збільшення аудиторії та контенту за рахунок залучення нових авторів до команди. ЗМІ прагне залишатися цікавим для аудиторії та конкурентоспроможним і надалі.

Читайте також: Олександра Фідкевич про книжку «Як начинити гадюку салом»: Мені важливо, щоб люди не відмовлялися від своїх ідей, не боялись розпочинати та розбудовувати свої бізнеси та бренди

Варто зазначити, що під час війни у ​​2022 році Delo.ua не лише зберегло лідерство у рейтингу найбільш відвідуваних ділових ЗМІ України, а й подвоїло відвідуваність сайту. У 2021 році читачі відвідали розділи Delo.ua 37 мільйонів разів, тоді як у 2022 році кількість зросла до 72 мільйонів.

Топ найпопулярніших бізнес-ЗМІ України. Рейтинг: PRNEWS.IO

Рейтинг: PRNEWS.IO