Дженніфер Еністон випустить серію книг для дітей

Героєм дитячих книжок стане її улюблений пес Клайдео

17.06.2024

Зірка «Друзів» і «Ранкового шоу» Дженніфер Еністон випустить серію дитячих книг про собаку від імені Клайдео. Про це розповідають в The Independent.

Перше видання вийде вже 1 жовтня, воно буде називатися «Клайдео насолоджується життям». Випуском книг займається видавництво Harper Collins Publishers. За мотивами книг студія Invisible пізніше планує зняти анімаційний фільм. Еністон вже уклала контракт із видавництвом та анімаційною студією Invisible Studio на чотири книги.

На створення книг акторку надихнув її улюбленець, пес Клайдео. Акторка іноді показує його в соцмережах, де він надзвичайно популярний. Дописи про нього набирають сотні мільйонів переглядів. В ілюстрованому виданні артистка розповість, як Клайдео виявив талант до кулінарії.

Еністон

Акторка з улюбленим собакою

У книзі «Клайдео насолоджується життям» пес виявляє, що має талант кухаря. Книга описується як «чудова весела подорож, в якій герой знаходить впевненість у собі і пізнає себе».

«Я дуже рада, що представляю Клайдео та його історії в книгах, сподіваюся, вони надихнуть дітей та любителів собак на захоплюючу подорож у пошуках їхнього справжнього захоплення», — поділилася акторка.

Усього вийде друком чотири книги оповідань про Клайдео. Ілюстрації до них створить Бруно Джейкоб.

До речі, кілька місяців тому знов з’явилася інформація про те, що Дженніфер напише автобіографічну книгу, де вперше відверто розповість про розлучення з Піттом. Пропозиції про мемуари надходять їй з 2005 року, коли було оголошено, що після п’яти років спільного життя розпався її союз із Бредом Піттом. Тоді її атакували журналісти та представники найбільших видавництв. Усі розуміли, що розповідь про те, що сталося, стане бестселером. Отже, можливо, світ побачить кілька видань від популярної акторки.

Читайте також: Дженніфер Еністон закликала допомогти українкам

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram